قیمت دریل شارژی 12 ولت فروید مدل 4-23

950,000 تومان

دریل شارژی فروید مدل 4-23

دریل یکی از ابزار‌های پرمصرف در امور صنعتی و خانگی به شمار می رود که به منظور ایجاد سوراخ روی دیوار، انواع فلزات، بتن، چوب و... مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با افزودن ابزار‌های کمکی به دریل، در کاربرد‌هایی مانند باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن، برش و... نیز از آن استفاده نمایید. دریل 12 ولت فروید مدل 4-23 یکی از انواع دریل شارژی می باشد که از 2 عدد باطری لیتیوم قوی برای تامین انرژی خود استفاده می کند. این دریل شارژی، دو سرعته بوده و دارای قابلیت تنظیم سرعت و هم‌چنین دکمه‌ی چپ گرد و راست گرد می باشد. دریل شارژی 4-23 از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و به همراه شارژ کن و جعبه ابزار توسط شرکت دوبرکا به فروش می رسد.

کلید چپ گرد و راست گرد

کلید چپ گرد و راست گرد به منظور استفاده از دریل شارژی به عنوان پیچ گوشتی استفاده می شود. این کلید امکان استفاده از دریل شارژی برای باز و بسته کردن پیچ را در اختیار شما قرار می دهد.  در حالت عادی جهت حرکت مته ها به شکل راست گرد و برای ایجاد سوراخ روی دیوار می باشد. این جهت حرکت برای بستن پیچ ها بوده و برای باز کردن آن ها، بایستی دریل به شکل چپ گرد نیز بچرخد. این قابلیت را می توان توسط دکمه 2 حالته ( بالاتر از دکمه اصلی دریل) تنظیم کرد.

قابلیت تنظیم سرعت دریل

قابلیت تنظیم و کنترل سرعت به این معناست که هر چه بیشتر کلید دیمر دار دریل را فشار دهیم، سرعت چرخش آن افزایش می یابد. دریل‌هایی که از این قابلیت بهره می برند در کاربرد‌هایی مانند باز و بسته کردن پیچ، سوراخکاری روی سطوحی مانند سرامیک ها و... (که امکان دارد در ابتدای کار نوک مته روی سطح سر بخورد) نسبت به دریل‌های دیگر برتری دارند. برخی از دریل‌ها دارای قابلیت تنظیم سرعت به شکل گیربکسی و 2 حالته می باشند.

  • 12 ولت
  • furuide 23-4
  • لیتیوم
  • شارژر- جعبه ابزار
مــزایا
مــعایب