خرید دریل شارژی 12 ولت فروید مدل 2-22

780,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دریل شارژی 12 ولت فروید

دریل یکی از ابزار های پر مصرف در امور صنعتی و خانگی محسوب می شود که کاربرد اولیه ی آن ایجاد سوراخ روی دیوار، بتن، انواع فلزات، چوب و.. است. افزودن ابزار های کمکی به دریل موجب می شود تا بتوانیم از این ابزار در کار هایی نظیر باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن، برش و... نیز استفاده نماییم. دریل 12 ولت فروید مدل 2-22 نوعی دریل شارژی می باشد که از دو عدد باطری لیتیوم قوی به منظور تامین انرژی خود استفاده می کند. این دریل تک سرعته دارای قابلیت تنظیم سرعت و دکمه های چپ گرد و راست گرد می باشد. دریل شارژی 12 ولت فروید دارای کیفیت ساخت خوبی است و با قیمت مناسب به همراه شارژ کن و جعبه ابزار در بازار تجهیزات برقی به فروش می رسد.

کلید چپ گرد و راست گرد دریل شارژی

کلید چپ گرد و راست گرد جهت استفاده از دریل به عنوان پیچ گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود این کلید شما می توانید از دریل شارژی برای باز و بسته کردن پیچ ها استفاده نمایید. در حالت عادی جهت حرکت مته ها به شکل راست گرد برای ایجاد سوراخ روی دیوار می باشد. این جهت حرکت برای بستن پیچ ها بوده و برای باز کردن آن ها، نیاز داریم تا دریل به شکل چپ گرد نیز بچرخد. این قابلیت را می توان توسط دکمه 2 حالته ( بالاتر از دکمه اصلی دریل) تنظیم نمود.

باطری لیتیوم 

این نوع باطری که به عنوان منبع ذخیره و تامین انرژی ابزار های شارژی مورد استفاده قرار می گیرد، موجب شده است تا کارایی و هم چنین مدت زمان کار کرد ابزار، افزایش پیدا کند، به شکلی که بسیاری از کاربران حرفه ای برای انجام کار های خود از ابزار های شارژی به جای ابزار های برقی استفاده می کنند. اگر باطری را به شکل صحیح و دور از عواملی مانند گرمای شدید نگهداری کنید، می توانید طول عمر بالایی از آن انتظار داشته باشید.

قابلیت تنظیم سرعت 

قابلیت کنترل سرعت به این معناست که فشردن بیشتر کلید دیمر دار دریل موجب افزایش سرعت چرخش آن می شود. دریل هایی که دارای این قابلیت هستند در برخی از کاربرد ها نسبت به سایر دریل ها برتری دارند. یکی از این کاربرد ها، باز و بسته کردن پیچ ها و دیگری استفاده از دریل برای سوراخکاری روی سطوحی مانند سرامیک ها و... که امکان دارد در ابتدای کار نوک مته روی سطح سر بخورد، می باشد. بعضی از دریل ها دارای قابلیت تنظیم سرعت به شکل گیربکسی و 2 حالته هستند.

  • 12 ولت
  • furuide 22-2
مــزایا
مــعایب