دریل شارژی 25 ولت فروید مدل 16

موجود / تماس بگیرید

دریل شارژی چکشی با قابلیت تنظیم سرعت

دریل پیچ گوشتی شارژی یکی از پرمصرف‌ترین ابزارها در امور صنعتی و همچنین در منازل است. استفاده از این وسیله باعث صرفه‌جویی در زمان و ساده‌تر شدن کار شما می‌شود. وظیفه اصلی این دستگاه سوراخ کردن سطوح مختلفی مثل سطوح چوبی، فلزی، سیمانی و… است اما با استفاده از ابزارهای دیگر می‌توان از دریل پیچ گوشتی شارژی برای سمباده زدن، باز و بسته کردن پیچ، جلا دادن و یا حتی برش استفاده کرد. دریل شارژی 25 ولت فروید مدل 16 یکی از انواع دریل های شارژی می باشد که منبع انرژی این دسته از دریل ها به جای برق، باطری است. دریل های شارژی به دو دسته دریل شارژی چکشی و دریل شارژی ساده تقسیم می شوند که این محصول در دسته‌ی دریل شارژی چکشی قرار دارد، بعلاوه این دریل شارژی دارای قابلیت تنظیم سرعت بوده و از دو سرعت برخوردار است.

جلوگیری از خسته شدن دست با وجود دسته ی مناسب

پیچ گوشتی شارژی ابزاری است که شما می‌توانید آن را به راحتی جابجا کنید. این وسیله خیلی جمع و جور و کوچک است و شما را قادر می‌سازد که در هر مکانی نسبت به باز و بسته کردن پیچ‌های مختلف اقدام کنید. برای مثال می‌توانید از این وسیله در مکان‌هایی که برق وجود ندارد هم استفاده کنید. یکی از قابلیت‌های دریل پیچ گوشتی شارژی صرفه جویی در زمان است. شما با استفاده از پیچ گوشتی شارژی می‌توانید در سریعترین زمان ممکن یک پیچ را باز یا بسته کنید. یکی از مشخصات یک پیچ گوشتی خوب دسته آن است. در صورتی که می‌خواهید پیچ گوشتی شارژی به خوبی در دستان شما قرار بگیرد، سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دسته آن چسبندگی خوبی دارد. دریل شارژی 25 ولت فروید مدل 16 به دلیل چسبندگی خوبی که دسته‌ی آن دارد، استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی در دستان شما قرار می گیرد. یک دسته‌ی خوب از خسته شدن دست‌های شما جلوگیری می‌کند و به همین خاطر یکی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید دریل پیچ گوشتی شارژی دسته آن است.

 مناسب برای کار های سنگین

ولتاژ موتور از نکاتی است که در زمان خرید پیچ گوشتی شارژی باید به آن توجه کنید. اینکه چه ولتاژی برای شما مناسب است به موضوعات مختلفی بستگی دارد. مثلا برای کار با چوب، یک موتور کوچک با ولتاژ 3.8 کاملا برای شما مناسب است اما اگر می‌خواهید کارهای سنگین انجام دهید، باید از پیچ گوشتی‌های 12 ولت به بالا استفاده کنید. این دریل شارژی از ولتاژی برابر با 25 ولت برخوردار است و به خوبی می تواند پاسخگوی کارهای سنگین نیز باشد.

عمر طولانی باتری لیتیومی

اما مهم‌ترین نکته‌ای که باید در زمان خرید پیچ گوشتی شارژی در نظر داشته باشید، عمر باتری است. البته اگر بصورت روزمره از پیچ گوشتی استفاده نمی‌کنید، عمر باتری خیلی مهم نیست اما در صورتی که قصد دارید به صورت روزانه از آن استفاده کنید باید مطمئن شوید که از عمر باتری کافی برخوردار باشد. دریل شارژی 25 ولت فروید مدل 16 دارای باتری لیتیومی قوی می باشد که همین موضوع دال بر عمر طولانی باتری است، بعلاوه که این دریل شارژی دارای دو باتری است و یک شارژر نیز در جعبه ابزار وجود دارد.

برخوردار بودن از قابلیت راست گرد و چپ گرد

در صورتی که قصد داشته باشید از دریل به عنوان پیچ گوشتی استفاده کنید، باید توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد را داشته باشد. در حالت عادی تمام دریل‌ها به صورت راستگرد می‌چرخند، با این جهت می‌توانید پیچ‌ها را ببندید اما امکان باز کردن آن‌ها وجود ندارد و برای این کار باید دریل شارژی شما به صورت چپ‌گرد بچرخد. این قابلیت از طریق دکمه‌ی 2 حالته‌ای که بالای کلید اصلی قرار دارد، قابل تنظیم است و در واقع این دریل شارژی از قابلیت چپ گرد و راست گرد برخوردار است.

  • 25 ولت
  • 16
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت، قابلیت چپ گرد و راست گرد، قابلیت چکشی، همراه با جعبه ابزار
  • لیتیومی، با 2 باتری
مــزایا
مــعایب