دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-14

1,100,000 تومان

دریل شارژی چکشی 36 ولت

دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-14 یکی از انواع دریل های شارژی می باشد که منبع انرژی این دسته از دریل ها به جای برق، باطری است. دریل های شارژی به دو دسته دریل شارژی چکشی و دریل شارژی ساده تقسیم می شوند که این محصول در دسته‌ی دریل شارژی چکشی قرار دارد، بعلاوه این دریل شارژی دارای قابلیت تنظیم سرعت بوده و از دو سرعت برخوردار است. دریل شارژی 36 ولت فروید از دو باتری لیتیومی قوی بهره می برد و توانایی تغییر جهت راست گرد و چپ گرد دارد، بعلاوه با توجه به ولتاژ 36 ولت خود برای کار های سنگین نیز مناسب است.

دریل شارژی 36 ولت مناسب کارهای سنگین

دریل را می توان یک عضو جدا نشدنی از امور صنعتی و مصرف خانگی نامید که وظیفه دارد تا سوراخ های دلخواه با قطر های متفاوت در سطح های فلزی، چوبی و … ایجاد نماید. البته با افزودن برخی از ابزار ها و امکانات دیگر به دریل ها می توان از آن ها در کار هایی مثل باز و بسته کردن پیچ، برش دادن و جلا دادن استفاده نمود. یکی از قابلیت‌های دریل پیچ گوشتی شارژی صرفه جویی در زمان است، شما با استفاده از پیچ گوشتی شارژی می‌توانید در سریعترین زمان ممکن یک پیچ را باز یا بسته کنید. ولتاژ موتور از نکاتی است که در زمان خرید پیچ گوشتی شارژی باید به آن توجه کنید و اینکه چه ولتاژی برای شما مناسب است به موضوعات مختلفی بستگی دارد. این دریل شارژی از ولتاژی برابر با 36 ولت برخوردار است و بسیار مناسب برای کارهای سنگین است.

توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد

در صورتی که قصد دارید از دریل به عنوان پیچ گوشتی استفاده کنید باید توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد را داشته باشد. در حالت عادی تمام دریل‌ها به صورت راستگرد می‌چرخند، با این جهت می‌توانید پیچ‌ها را ببندید اما امکان باز کردن آن‌ها وجود ندارد و برای این کار باید دریل شارژی شما به صورت چپ‌گرد بچرخد. این قابلیت از طریق دکمه‌ی 2 حالته‌ای که بالای کلید اصلی قرار دارد قابل تنظیم است، دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-14 از قابلیت چپ گرد و راست گرد برخوردار است.

باطری لیتیوم قوی

مهمترین نکته زمان خرید پیچ گوشتی شارژی عمر باتری است و در صورتی که قصد دارید به صورت روزانه از دریل استفاده کنید باید مطمئن شوید که از عمر باتری کافی برخوردار باشد. دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-14 دارای باتری لیتیومی قوی می باشد که همین موضوع دال بر عمر طولانی باتری است، بعلاوه که این دریل شارژی دارای دو باتری است و یک شارژر نیز در جعبه ابزار وجود دارد.

  • 36 ولت
  • 14-2
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت، قابلیت چپ گرد و راست گرد، قابلیت چکشی، همراه با جعبه ابزار
  • لیتیومی، با 2 باتری
مــزایا
مــعایب