قیمت دریل شارژی فروید مدل 1-14

1,300,000 تومان

دریل شارژی چکشی 18 ولت

دریل شارژی فروید مدل 1-14 یکی از انواع دریل های شارژی می باشد که منبع انرژی آن به جای برق، باطری می باشد. دریل های شارژی به دو دسته دریل شارژی چکشی و دریل شارژی ساده تقسیم می شوند که این محصول در دسته‌ی دریل شارژی چکشی قرار دارد، بعلاوه این دریل شارژی دارای قابلیت تنظیم سرعت بوده و از دو سرعت برخوردار است. ولتاژ این دریل شارژی برابر 18 ولت است و از 2 باتری لیتیومی قوی بهره می برد و توانایی تغییر جهت راست گرد و چپ گرد دارد، همچنین به همراه این محصول جعبه ابزار و شارژر نیز وجود دارد.

توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد

در صورتی که قصد دارید از دریل شارژی به عنوان پیچ گوشتی استفاده کنید باید توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد را داشته باشد. در حالت عادی تمام دریل‌ها به صورت راستگرد می‌چرخند، با این جهت می‌توانید پیچ‌ها را ببندید اما امکان باز کردن آن‌ها وجود ندارد و برای این کار باید دریل شارژی شما به صورت چپ‌گرد بچرخد. این قابلیت از طریق دکمه‌ی 2 حالته‌ای که بالای کلید اصلی قرار دارد قابل تنظیم است، دریل شارژی 18 ولت فروید مدل 1-14 از قابلیت چپ گرد و راست گرد برخوردار است، بعلاوه از 2 سرعت برخوردار است که می توانید بسته به کار خود آن را تنظیم کنید.

باتری لیتیوم قوی

مهمترین نکته زمان خرید پیچ گوشتی شارژی عمر باتری است و در صورتی که قصد دارید به صورت روزانه از دریل استفاده کنید باید مطمئن شوید که از عمر باتری کافی برخوردار باشد. دریل شارژی 18 ولت فروید مدل 1-14 دارای باتری لیتیومی قوی می باشد که همین موضوع دال بر عمر طولانی باتری است، بعلاوه که این دریل شارژی دارای 2 عدد باتری است و یک شارژر نیز در جعبه ابزار وجود دارد. قیمت دریل شارژی 18 ولت فروید بسیار مناسب و کیفیت آن عالی می باشد و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران باشد.

  • 18 ولت
  • 1-14
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت، قابلیت چپ گرد و راست گرد، قابلیت چکشی، همراه با جعبه ابزار
  • لیتیومی، با 2 باتری
مــزایا
  • قابلیت راست‌گرد و چپ‌گرد
  • قابلیت تنظیم سرعت
  • باتری قوی
مــعایب