دریل شارژی چکشی فروید 2 سرعته

1,100,000 تومان

دریل شارژی چکشی فروید 12 ولت

دریل شارژی چکشی فروید مدل 14 با توان مصرفی 12 ولت، دارای 2 عدد باطری لیتیوم و قوی، قابلیت تنظیم سرعت، چکشی و چپ گرد و راست گرد می باشد. دریل شارژی چکشی فروید دو سرعته بوده و در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به همراه شارژ کن و جعبه ابزار ارائه می گردد. دریل را می توان یک عضو جدا نشدنی از امور صنعتی و همچنین مصرف خانگی نامید. دریل وظیفه دارد تا سوراخ های دلخواه با قطر های متفاوت در سطح های فلزی، چوبی و… ایجاد نماید. علاوه بر موارد ذکر شده دریل شارژی چکشی فروید 12 ولت دو سرعته در کارهایی مثل باز و بسته کردن پیچ، برش دادن، جلا دادن و … مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی و کیفیت ساخت

دریل های شارژی به دو دسته ی دریل شارژی چکشی و دریل شارژی ساده تقسیم می شوند. طراحی و کیفیت ساخت یکی از فاکتورهای بسیار مهمی است که در حین خرید دریل شارژی چکشی فروید 12 ولت باید به آن توجه کنید. با توجه به اینکه این دستگاه در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد. طراحی و کیفیت ساخت دریل شارژی چکشی فروید به گونه ای است که کاربرد به راحتی و بدون احساس خستگی کار خود را تمام کند. هم چنین این دریل شارژی از حجم کمی برخوردار بوده به همین دلیل به راحتی جا به جا می شود. دریل شارژی دارای یک جعبه ابزار زیبا و شکیل می باشد که تمامی ابزارهای کاربردی و مورد نیاز به راحتی داخل آن قرار می گیرند.

کارایی و عملکرد دریل چکشی

دریل شارژی چکشی یکی از انواع دریل ها می باشد که منبع انرژی آن به جای برق، باطری لیتیوم و قوی می باشد. یکی از ویژگی هایی که باطری دریل شارژی چکشی فروید دارد شارژ شدن سریع آن می باشد. هم چنین این دریل به کنترل سرعت و گشتاور مجهز است و از قابلیت چکشی و ضربه زدن برخوردار می باشد، بنابراین با خرید دریل شارژی چکشی فروید 12 ولت دو سرعته، فرآیند سوراخ کاری به راحتی و به سرعت انجام می گردد. دریل شارژی چکشی فروید 2 سرعته دارای قیمت و کیفیت بسیار عالی بوده که می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد. جهت استعلام قیمت، مشاوره فنی رایگان و خرید دریل شارژی چکشی فروید 12 ولت با کارشناسان فنی و فروش فروشگاه اینترنتی دوبرکا در تماس باشید.

  • 14
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت به همراه شارژ کن
  • 2 عدد باطری لیتیوم و قوی
  • 10 ولت
مــزایا
مــعایب