پکیج دزدگیر اماکن سایلکس

2,880,000 تومان

پکیج دزدگیر اماکن Silex

صنایع الکترونیک سایلکس یکی از تولیدکنندگان معروف و محبوب در زمینه سیستم‌های حفاظتی و امنیتی در کشور می باشد و محصولات خود را با استفاده از بهترین قطعات الکترونیکی و تکنولوژی‌های مدرن تولید می نماید. شرکت دوبرکا پکیج دزدگیر اماکن سایلکس را همراه با پنل مرکزی اعلام سرقت سیم کارتی سایلکس مدل sg7+ ارائه کرده است تا کاربران در کنار سهولت کار و صرفه جویی در هزینه‌ها، از امکانات دزدگیر سایلکس نیز بهره ببرند. این پکیج علاوه بر پنل SG7+ سیم کارتی دارای دو عدد چشمی فوتال سیمی، باتری ۷.۲ آمپر، کاور و بلندگو می باشد و همراه با 12 ماه گارانتی ارائه می گردد. با خرید این پکیج از شرکت دوبرکا دیگر نگران امنیت اماکن خود نباشید.

دزدگیر اماکن و کاربرد آن 

دزدگیر اماکن وظیفه‌‌ی اعلام گذر غیرمجاز از یک حریم شخصی یا یک مجموعه را بر عهده دارد. دزدگیر‌ها در انواع و اشکال مختلف تولید می شوند اما همه‌ی آن‌ها یک ساختار مشترک دارند، به این معنی که بیشتر دزدگیرها دارای یک مدار باز و یک مدار بسته بوده و به یک کلید معمولی یا قفل رمزی و یا کلید کنترل از راه دور به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه مجهز شده اند. قسمت‌های مختلف یک دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت عبارتند از، دستگاه مرکزی دزدگیر، چراغ هشدار دهنده چشمک‌زن، چشم الکترونیکی، انواع سنسور در و پنجره، تلفن کننده، انواع آژیر و بلندگو و پدال یا شاسی اضطراری.

معرفی کلی دزدگیر سیم کارتی سایلکس SG7+

همان طور که گفته شد صنایع الکترونیک سایلکس یکی از شرکت های بنام و موفق در زمینه‌ی تولید سیستم‌های حفاظتی و امنیتی است. دزدگیر سیم کارتی SG7+ نیز یکی از تولیدات این شرکت بوده و دارای امکانات و قابلیت‌هایی نظیر ریموت Lenex، امکان اعلام خطر به وسیله ی سیم کارت و خط ثابت، قابلیت ثبت و ضبط 99 رخداد آخر همراه با تاریخ و زمان دقیق وقوع، تعیین سطح دسترسی برای کاربران ریموتی، هشدار قطع برق و کاهش میزان شارژ باطری،  امکان نصب سنسور بی‌سیم 433٫92MHz با قابلیت اعلام کاهش ولتاژ باطری، دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالت، امکان تنظیم تاریخ به وسیله ی پیامک و اپلیکیشن و... می باشد.


قیمت پک کامل دزدگیر منزل
پکیج دزدگیر کلاسیک
پکیج کامل دزدگیر اماکن سیم کارتی
قیمت دزدگیر منزل
پک کامل دزدگیر سیم کارتی
پک کامل دزدگیر کلاسیک
پکیج دزدگیر gmk
دزدگیر منزل ارزان

  • پنل مرکزی اعلام سرقت سیم کارتی سایلکس مدل sg7+، دو عدد چشمی فوتال سیمی، باتری ۷.۲ آمپر، کاور و بلندگو
  • 12 ماه
  • پکیج دزدگیر اماکن سیم کارتی و تلفنی سایلکس
مــزایا
مــعایب