پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک

3,899,000 تومان

پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک

پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک دارای یک عدد تلفن کننده سیم کارتی جی وان G1، یک عدد باتری 12 ولت 7.5 آمپر Row power، 4 عدد چشم باسیم فوکال، یک عدد بلندگو و یک عدد کاور بلندگو سفید می باشد. دزدگیر سیستمی است که برای حفظ امنیت و حفاظت از خانه، اداره، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. دزدگیر اماکن کلاسیک نیز یکی از این سیستم های امنیتی است که به بهترین شکل ممکن از خانه، اداره و ... محافظت می کند و امنیت خاطر را به وجود می آورد. شرکت کلاسیک یک شرکت ایرانی است که در زمینه ی ساخت دزدگیر اماکن فعالیت می کند و دارای قدمت می باشد.

تلفن کننده سیم کارتی

از جمله موارد مهمی که در حین نصب دزدگیر بسیار اهمیت دارد توانایی ارسال اطلاعات و اتفاقات شناسایی شده توسط سنسور به کاربر در صورت نبودن در محیط یا مکان مورد نظر می باشد. با ارسال اطلاعات کاربر در کمترین زمان اقدامات لازم را انجام خواهد داد. در پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک تلفن کننده سیم کارتی G1 ارائه می گردد، این سامانه با اتصال به مرکز فرمان اتفاقاتی که در مکان مورد نظر رخ می دهد را شناسایی نموده و توسط دزدگیر نصب شده به کاربر اطلاع می دهد. از مزایای تلفن کننده سیم کارتی G1 می توان به ارسال پیام متناسب با نوع تحریک، برقراری تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت، فعال و غیر فعال کردن سیستم از طریق پیامک، ذخیره سازی 50 شماره جهت برقراری تماس، دریافت و ارسال پیامک فارسی و برخورداری از پردازنده بسیار قدرتمند اشاره کرد.

چشمی دزدگیر کلاسیک

در دزدگیر کلاسیک، وجود سنسورهای حرکتی بسیار مهم و ضروری می باشد. با وجود سنسورهای حرکتی حسگرها هر گونه حرکتی را شناسایی نموده و به مرکز فرمان اطلاع می دهند. سنسوری که در این سامانه تعبیه شده است از نوع PIR بوده و براساس میزان نور برگشتی، ابعاد فیزیکی و اختلاف دمای محیط به مرکز فرمان هشدار را اعلام می کند. کیفیت محصولات تولید شده در شرکت کلاسیک با نمونه ی خارجی آن برابری می کند اما از نظر قیمت و هزینه،  قیمت آن بسیار مناسب تر و پایین تر است. اگر به دنبال یک سیستم امنیتی قوی هستید که علاوه بر حفظ حریم خصوصی، آرامش خاطر را نیز برای شما به همراه داشته باشد، ما پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک را به شما پیشنهاد می کنیم. جهت استعلام قیمت پکیج دزدگیر اماکن کلاسیک و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش دوبرکا در تماس باشید.


قیمت پک کامل دزدگیر منزل
پکیج دزدگیر کلاسیک
پکیج کامل دزدگیر اماکن سیم کارتی
قیمت دزدگیر منزل
پک کامل دزدگیر سیم کارتی
پک کامل دزدگیر کلاسیک
پکیج دزدگیر gmk
دزدگیر منزل ارزان

  • کلاسیک
  • 4 عدد چشم باسیم فوکال یک عدد بلندگو یک عدد کاور بلندگو سفید
  • یک عدد باتری 12 ولت 7.5 آمپر Row power
مــزایا
مــعایب