حراج! منبع تغذیه 12 ولت 20 آمپر فن دار مدل T-A250-12

منبع تغذیه 12 ولت 20 آمپر مدل T-A250-12

330,000 تومان

منبع تغذیه فن دار مدل T-A250-12

منبع تغذیه مدل T-A250-12 از ولتاژ خروجی 12 ولت و جریان خروجی 20 آمپر، 3 عدد خروجی (سه لاین)، فرکانس 60/50 هرتز HZ، فن خنک کننده اتوماتیک، پایه اتصال به زمین (ارت) و پتانسیومتر برای تنظیم ولتاژ خروجی برخوردار است. جنس بدنه منبع تغذیه 12 ولت 20 آمپر فن دار مدل T-A250-12 از آلومینیوم، به رنگ نقره ای ودر ابعاد 197*108*45 mm می باشد. منبع تغذیه را با منبع برق اشتباه نگیرید.منبع تغذیه یک جزء سخت افزاری است که برق را از پریز برق دریافت کرده و جریان را از AC (جریان متناوب) به DC (جریان مستقیم) تبدیل می کند، همچنین ولتاژ را به میزان مناسبی تنظیم می نماید. منبع تغذیه بخشی جدایی ناپذیر از هر رایانه است و باید به درستی کار کند تا بقیه قطعات آسیب نبینند.

فن خنک کننده اتوماتیک

منبع تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 20 آمپر فن دار مدل T-A250-12 برای خنک نگه داشتن پاورسوئیچینگ در حین کار دارای فن می باشد. منبع تغذیه یکی از قطعات مهم و ضروری برای تجهیزات الکترونیکی بوده و انرژی مورد نیاز را برای تجهیزات الکترونیکی تامین می کند تا فعالیت خود را انجام دهند. با توجه به موارد ذکر شده از مزایای مهم منبع تغذیه می توان به بازدهی بالای آن اشاره نمود. ترازیستورهایی که در منبع تغذیه تعبیه شده اند به طور مداوم روشن و خاموش می شوند، در نهایت از اتلاف انرژی در تجهیزات الکترونیکی جلوگیری خواهد شد. واحد منبع تغذیه بر حسب وات درجه بندی می شود تا نشان دهد که چقدر می توانند انرژی کامپیوتر را تأمین کنند. از آنجا که برای کارکرد صحیح هر قطعه کامپیوتر، مقدار مشخصی انرژی نیاز است، تهیه PSU می تواند مقدار مناسب را تأمین کند.

پتانسیومتر تنظیم ولتاژ خروجی

عملکرد اصلی منبع تغذیه تبدیل جریان الکتریکی از منبع به ولتاژ، جریان و فرکانس صحیح برای تأمین بار است. منابع تغذیه به روش های مختلفی طبقه بندی می شوند، از جمله بر اساس ویژگی های عملکردی. به عنوان مثال، منبع تغذیه تنظیم شده منبع تغذیه ای است که ولتاژ یا جریان خروجی ثابت را با وجود تغییرات در جریان بار یا ولتاژ ورودی، حفظ می کند. برعکس ، هنگامی که ولتاژ ورودی یا جریان بار آن تغییر می کند، خروجی منبع تغذیه تنظیم نشده به طور قابل توجهی تغییر می کند. منبع تغذیه قابل تنظیم اجازه می دهد تا ولتاژ یا جریان خروجی توسط کنترل های مکانیکی (به عنوان مثال، دستگیره های پانل جلو منبع تغذیه)، و یا با استفاده از یک ورودی کنترل یا هر دو برنامه ریزی شود. منبع تغذیه قابل تنظیم، دارای پتانسیومتر برای تنظیم ولتاژ خروجی است. منبع تغذیه ایزوله دارای یک خروجی برق است که از نظر الکتریکی مستقل از ورودی برق می باشد. پاور سوئیچینگ یا منبع تغذیه 12 ولت 20 آمپر فن دار مدل T-A250-12 دارای کیفیت ساخت عالی و قیمت مقرون به صرفه است.

قیمت منبع تغذیه موبایل
قیمت منبع تغذیه داژنگ
قیمت منبع تغذیه کامپیوتر
قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ
قیمت منبع تغذیه آداک
قیمت منبع تغذیه ارزان
فروش منبع تغذیه دست دوم

  • 197X108X45 mm
  • 50/60 Hz
  • 12 ولت 20 آمپر
  • T-A250-12
  • دارای پایه اتصال به زمین (ارت)، دارای فن خنک کننده اتوماتیک
مــزایا
مــعایب