بست فلزی لوله فلکسی ۲۵

750 تومان

بست فلزی لوله فلکسی 25

بست فلزی عایق دار یکطرفه با روکش ( PVC ) مناسب لوله هایی با قطر 25 میلی متر می باشد. بست فلزی لوله فلکسی 25 با وزن 100 گرم در ابعاد 100.8×124 میلی متر از انتشار آتش جلوگیری نموده و در برابر تنش و لرزش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. علاو بر موارد ذکر شده بهره گیری از بست فلزی لوله فلکسی 25 موجب افزایش استحکام و گیرایی مناسب لوله و کاهش صدای ناشی از لرزش لوله خواهد شد. این بست فلزی برای کاربرد هایی نظیر سیستم های تهویه، سیستم های کنترل دوربین مداربسته، سقف کاذب، سیم کشی صنعتی و ساختمانی، کابل کشی، سیستم روشنایی و… استفاده می شود.

بست فلزی لوله و کابل

بست لوله فلکسی 25 برای اتصال انواع لوله و کابل مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که بست فلزی در سایز و جنس های مختلف برای کاربردهای متنوع تولید می گردد. بنابراین در صورت نیاز می توانید یک بست کاملا مناسب را انتخاب نمایید. بست فلزی لوله فلکسی با قطر 25 میلی متر به صورت یک طرفه می باشد. به این معنی که از یک طرف دارای پایه‌ ای هم‌ سطح با قطر بست است که در جهت پیچ شدن روی سطح استفاده می‌شود. روکش بست فلزی لوله از جنس PVC می باشد به همین دلیل در برابر خوردگی، فرسایش و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارد. این قطعات که در واقع نقش گیره یا کلیپس لوله را ایفا می‌کنند علاوه بر ساختمان‌ سازی شهری و مسکونی در پتروشیمی و صنایع گاز هم مورد استفاده قرار می گیرند و مانع حرکت یا تکان غیر ضروری لوله یا کابل در حین بهره برداری خواهند شد.

مقاوم در برابر زنگ زدگی

همه ما ممکن است به صورت های مختلف در طول روز، با ساختمان سازی در ارتباط باشیم. بست لوله از جمله اجزای ساختمانی می باشد که استفاده از آن مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. بست فلزی لوله فلکسی 25 روکشدار دارای بدنه ی پلاستیکی پی وی سی (PVC) و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد. بست لوله فلکسی از ورق گالوانیزاسیون ساخته شده و جای پیچ آن بسیار منعطف می باشد. از مزایای استفاده از بست فلزی لوله فلکسیبل می توان به ثابت و منظم کردن لوله فلکسی، پیشگیری از آسیب و فرسایش کابل اشاره کرد. بست فلزی لوله فلکسی 25 یکی از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه است و اندازه ی آن مناسب برای لوله سایز 25 می باشد. جهت استعلام قیمت بست فلزی لوله فلکسی 25 و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش ما در تماس باشید.

  • 100 گرم
  • 100.8×124 میلی متر
  • بست فلزی عایق دار یک طرفه
  • مناسب لوله های با قطر 25 میلی متر، استحکام و گیرایی مناسب لوله، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله، مقاومت بالا در برابر تنش و لرزش
  • روکشدار ( PVC )
مــزایا
مــعایب