تستر دوربین مداربسته NF-708

موجود / تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

تستر دوربین مداربسته NOYAFA مدل NF-708

تستر NF-708 برای تست کابل دوربین های مداربسته ی آنالوگ CVBS، ای اچ دی (AHD) و IP و دوربین های مداربسته IP و AHD طراحی و تولید شده است که میزان روشنایی، کنتراست و اشباع رنگ برای صفحه نمایش TFT LCD آن قابل تنظیم می باشد. صفحه نمایش این محصول 3.5 اینچ و دارای وضوح بالایی است. تستر دوربین مداربسته NF-708 قابل شارژ بوده و هنگامی که میزان باتری آن کم می شود، هشدار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با کارشناسان فنی شرکت دوبرکا در تماس باشید.

تستر دوربین مداربسته و کاربرد آن 

استفاده از دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی و امنیتی روز به روز در حال افزایش است و دلیل آن هم حفظ امنیت و حریم شخصی و هم چنین نظارت بر محل مورد نظر می باشد. دوربین های مداربسته را می توان در مکان هایی مانند خانه، اداره، باغ، مدرسه، کارخانه و... مورد استفاده قرار داد. تستر دوربین مداربسته هم به عنوان ابزاری جهت عملکرد بهتر و ارزیابی همه ی فعالیت های دوربین مداربسته استفاده می شود. در واقع این محصول وظیفه ی تست و بررسی اتصالات دوربین مداربسته با کابل، برقرار بودن جریان برق و... را بر عهده دارد. در واقع استفاده از تستر دوربین مداربسته موجب صرفه جویی در زمان شده و کاربر به وسیله ی آن می تواند مشکل به وجود آمده را در کوتاه ترین زمان پیدا کرده و در صدد رفع آن برآید. شما هم چنین می توانید دوربین مداربسته را به صورت مستقیم به تستر وصل کرده و از سلامت و کیفیت دوربین قبل از نصب آن اطمینان حاصل کنید.

انواع تستر دوربین مداربسته 

استفاده از تستر دوربین مداربسته از سال های گذشته رواج داشته و قدیمی ترین تستر، نوع آنالوگ آن می باشد که صرفا برای دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه نوع Full Option آن به بازار ارائه شده است که کامل ترین و جدید ترین تستر بوده و با دوربین های مداربسته ی IP، آنالوگ AHD، HD CVI ، HD TVI ، CVBS سازگاری دارد.

  • تست کننده چند منظوره شبکه
  • NF-708
  • NOYAFA
  • باتری لیتیوم 3.7 ولت
  • 3.5 اینچ TFT-LCD
  • 240*320
مــزایا
مــعایب