دوربین مداربسته مکسل مدل JH-maxel

280,000 تومان

دوربین مداربسته مکسل مدل JH-6042

دوربین مداربسته مکسل مدل JH-6042

دوربین مداربسته بولت مکسل مدل JH-6042 دارای لنز 3.6 میلی متر بوده و با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل قادر به ارائه‌ی تصاویری با کیفیت مطلوب می باشد و از برد تصویر فول هان مدل 330 بهره می برد. این دوربین مانند سایر دوربین‌های مداربسته مکسل، ضد آب (water proof) بوده و در دسته دوربین‌های مداربسته AHD قرار می گیرد. جنس بدنه دوربین مداربسته JH-6042 از فلز است و می تواند در تاریکی مطلق و در هنگام شب تا شعاع 25 متری را پوشش دهد. این دوربین را با قیمت مناسب و با گارانتی 15 ماهه از شرکت دوبرکا تهیه نمایید.

دوربین مداربسته AHD مکسل مدل JH-6042

دوربین مداربسته JH-6042 در دسته دوربین‌های مداربسته AHD (دوربین مداربسته آنالوگ با کیفیت بالا) قرار می گیرد. این دوربین برای انتقال تصاویر از کابل کواکسیال با اتصالات BNC بهره می برد. البته انتقال تصویر در دوربین‌های مداربسته AHD هم چنان به صورت آنالوگ می باشد اما نوع کدگذاری آن‌ها موجب انتقال داده‌ها با حجم بالا و در نهایت، گرفتن تصاویر با رزولوشن بالاتر می شود. کدگذاری دوربین مداربسته به وسیله چیپ AHD TX انجام می گیرد، به این صورت که اطلاعات دیجیتال را از دوربین مداربسته می گیرد و آن‌ها را به شکل AHD کدگذاری می کند. در سمت ضبط کننده ویدیویی DVR نیز چیپ AHD RX، اطلاعات کدگذاری شده را گرفته و دوباره به شکل دیجیتال ضبط می نماید. 

کاربرد دوربین مداربسته بولت مکسل JH-6042

دوربین مداربسته بولت JH-6042  ضد آب بوده و یکی از دوربین‌های مداربسته پرکاربرد در محیط‌های بیرونی می باشد. این دوربین دارای شکل استوانه ای است و عمدتا در محیط‌های خارجی و فضای آزاد مورد استفاده قرار می گیرد. دوربین مداربسته JH-6042 در شرایط جوی نا مناسب از مقاومت خوبی برخوردار است و اغلب روی دیوار نصب می شود. البته می توان از آن در محیط‌های داخلی نیز استفاده نمود. قابلیت نصب آسان و برخورداری از پیچیدگی کمتر در مقایسه با انواع دیگر دوربین مداربسته، از ویژگی‌های بارز این دوربین محسوب می شوند.

  • دوربین مداربسته بولت
  • JH-6042
  • مکسل
  • 25 متر
  • 3.6 مگاپیکسل
  • 2 مگاپیکسل
  • فلزی
مــزایا
مــعایب