حراج! دی وی آر 16 کانال H.265

دی وی آر 16 کانال H.265

3,800,000 تومان

دستگاه DVR شانزده کانال H.265

با استفاده از دی وی آر 16 کانال H.265  امکان ضبط و بازبینی مجدد تصاویر دوربین مدار بسته با کیفیتی عالی فراهم شده و امکان ضبط و تنظیم تصاویر به صورت دلخواه وجود دارد و می توان نور و رنگ تصاویر و همچنین زمان بندی آن ها را بر اساس نیاز خود تنظیم نمود، در صورت اتصال دستگاه به نمایشگر امکان مشاهده تمامی تصاویر دوربین مدار بسته به صورت یکپارچه فراهم می شود، با استفاده از پورت LAN دستگاه می توان تصاویر دوربین های مداربسته را از طریق اینترنت مشاهده و یا در فضای شبکه های کامپیوتری قرار داد. شما می توانید با نصب نرم افزار Adcloud که از معروفترین نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته در ایران است و بیشترین کاربرد را دارد، بستر مناسبی جهت اتصال دی وی آر به گوشی موبایل هوشمند خود ایجاد کنید.

دی وی آر 16 کاناله

دستگاه ضبط کننده (DVR) کوتاه شده ی عبارت Digital Video Recorder به معنی دستگاه ضبط کننده دیجیتالی می باشد. این دستگاه تصاویری را که به صورت آنالوگ از دوربین مداربسته ارسال می شود به تصاویر دیجیتالی تبدیل کرده و روی هارد ذخیره می نماید، در واقع دستگاه DVR به عنوان سرور برای دوربین مداربسته عمل می کند. دی وی آر 16 کانال H.265 دارای 16 کانال و 16 پلی بک می باشد و بستر مناسبی را برای بازبینی تصاویر ضبط شده فراهم می کند. رایج ترین دستگاه های دی وی آر دستگاه های 4 کانال (امکان نصب دوربین تا 4عدد)، 8 کانال (امکان نصب دوربین تا 8عدد) و 16 کانال (امکان نصب دوربین تا 16عدد) می باشند. دی وی آر 16 کانال H.265 یکی از دستگاه های دی وی آر  ضبط کننده با کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب می باشد.

دوربین های تحت پوشش

دی وی آر 16 کانال H.265 دارای 16 کانال و 16 بازپخش (PlayBack) می باشد و نحوه اتصال دوربین مداربسته به این دستگاه از طریق کابل ترکیبی یا کواکسیال و از طریق سوکت BNC نیز می باشد. کیفیت ساخت عالی این دستگاه، آن را به یک محصول پر فروش و محبوب تبدیل کرده است زیرا که این دستگاه از یک هارد ذخیره سازی با قدرت بالا بهره می برد، این دستگاه قیمت بسیار مناسبی دارد و با استفاده از آن به خوبی می توان تصاویر را نظارت نمود و با توجه به آنکه دستگاه DVR بدون نیاز به اینترنت کار می کند قطعا مشکل قطع شدن تصاویر یا ضعیف بودن سیگنال وجود نخواهد داشت. دوربین های پشتیبانی شده توسط دستگاه دی وی آر 16 کانال H.265 دوربین های AHD ، HDTVI ، HDCVI ، IP می باشند و از جمله پورت های ورودی و خروجی این دستگاه می توان به پورت های ورودی صدا به منظور نصب میکروفن، پورت های خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر و پورت HDMI برای انتقال تصاویر، پورت VGA برای اتصال به نمایشگر، پورت USB به منظور اتصال به کیبورد و ماوس، پورت های ارتباطی شبکه LAN با پهنای باندی متفاوت و خروجی آلارم اشاره کرد.

  • هارد ذخیره سازی با قدرت بالا، دارای نرم افزار Adcloud
  • 16
  • DVR
  • AHD ، HDTVI ، HDCVI ، IP
مــزایا
مــعایب