دستگاه دی وی آر 32 کانال 1080n

12,500,000 تومان

دستگاه دی وی آر 32 کانال مدل Sentinel 8032-LME

دستگاه DVR مکسل مدل Sentinel 8032-LME دارای 32 کانال و وضوح تصویری 5 مگاپیکسل می باشد. این دستگاه 32 کانال 16 پلی بک از نرم افزار XMEYE به منظور انتقال تصاویر استفاده می کند و به 2 عدد هارد ذخیره سازی مجهز شده است که قادر به پشتیبانی از فرمت‌های فشرده سازی +H264-H265-H265 می باشد. این دستگاه از تکنولوژی‌های AHD-TVI-CVI-CVBS-IP نیز پشتیبانی می کند. دستگاه دی وی آر مکسل مدل Sentinel 8032-LME به دلیل برخورداری از تعداد کانال زیاد در پروژه‌ها و سیستم‌های امنیتی گسترده که دارای تعداد زیادی دوربین مداربسته هستند و به امنیت بسیار بالایی نیاز دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. هم‌چنین در محیط‌هایی که از نظر ساختاری پیچیدگی زیادی دارند (دانشگاه، مراکز امنیتی، مجتمع مسکونی بزرگ و...) از دستگاه دی وی آر 32 کانال استفاده می کنند.

کاربرد دستگاه DVR 32 کانال

دستگاه دی وی آر 32 کانال به دلیل برخورداری از تعداد کانال‌های بالا در موارد خاصی به کار برده می شود. در واقع دستگاه دی وی آر 32 کانال در محیط‌هایی مرود استفاده قرار می گیرد که بسیار امنیتی هستند و مستلزم استفاده از تعداد زیادی دوربین مداربسته می باشند یا محیط‌هایی که از نظر ساختاری دارای پیچیدگی‌های زیادی هستند مانند دانشگاه‌ها، مدارس، نمایشگاه‌ها و.... لازم به ذکر است که تعداد فریم ها با افزایش کیفیت تصاویر، کاهش می یابد (و بالعکس). دستگاه‌های دی وی آر با تعداد کانال‌های مختلف از کیفیت تصویری و نرخ فریم بر ثانیه متفاوتی بهره می برند و دستگاه دی وی آر 32 کانال مکسل مدل Sentinel 8032-LME قادر به ضبط تصاویر با کیفیت‌های مختلف می باشد که این امر به نوع دوربین مداربسته بستگی دارد.

انتقال رایگان تصاویر با نرم افزار XMEYE

دستگاه ضبط کننده DVR پنج مگاپیکسل (1080P) مکسل مدل Sentinel 8032-LME از نرم افزار رایگان XMEYE به منظور انتقال تصاویر در بستر اینترنت و شبکه استفاده می کند. ارتباط بین نرم افزار XMEYE نصب شده روی دوربین مداربسته و تلفن همراه هوشمند به وسیله‌ی تکنولوژی P2P صورت می گیرد. با نصب و تنظیم نرم افزار XMEYE روی تلفن هوشمند خود قادر به مشاهده تصاویر و نظارت بر محیط مورد نظر در هر زمان و مکان خواهید بود.

  • Sentinel 8032-LME
  • 16 پلی بک
  • 2 عدد هارد ذخیره سازی
  • 5 مگاپیکسل (1080P)
  • 32
مــزایا
مــعایب

عالیه مرسی که هستین