دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل کیس فلزی

290,000 تومان

دوربین 2 مگاپیکسل کیس فلزی

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل کیس فلزی دارای بدنه فلزی است و مقاوم در برابر ضربه می باشد، رزولوشنی که این دوربین در ضبط تصاویر دارد برابر با 2 مگاپیکسل است که این نشان از کیفیت خوب تصاویر دارد. دوربین مداربسته 2 مگ دارای لنز ثابت 3.6 میلی‌متر می باشد، بعلاوه از برد قوی F37 بهره می برد. این دوربین دارای قابلیت دید در شب با کیفیت عالی است و با LED هایی مجهز به مادون قرمز در شرایط ایده آل و در نور شب می تواند تا 30 متر را تصویر برداری نماید. این محصول در مقایسه با قیمتی که دارد بسیار کاربردی و دارای کیفیت بسیار خوبی است.

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل بسیار مناسب برای یک سیستم امنیتی و حفاظتی می باشد که در محل مورد نظر نصب شده و به شخص این امکان را می دهد تا بتواند محل مورد نظر را ببیند و اوضاع را تحت کتترل داشته باشد. دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل کیس فلزی یکی از دوربین های مداربسته ارزان قیمت با کیفیت عالی می باشد که قادر است تصاویری با کیفیت خوب و با رزولوشن 2 مگاپیکسل ارائه دهد. این دوربین در گروه دوربین های دام قرار دارد و شما می توانید این دوربین را به روی سقف یا دیوار نصب کنید.

لنز ثابت 3.6 میلی‌متر

مهم‌ترین بخش دوربین مداربسته برای ساخت تصاویر با کیفیت لنز آن است که لنز این دوربین 3.6 میلیمتری و فاصله کانونی آن ثابت است، همچنین برد آن F37 می باشد. این دوربین مداربسته دارای قابلیت دید در شب است که می تواند تصاویر را با کیفیت خوب ضبط نماید. اگر به یک دوربین با کیفیت خوب نیاز دارید و دنبال دوربین های گران قیمت و فوق حرفه ای نیستید، شرکت دوبرکا دوربین فوق را به شما پیشنهاد می کند.

  • 3.6 میلی‌متر
  • 2 مگاپیکسل
  • کیس فلزی
  • F37
مــزایا
مــعایب