دی وی آر برایتون 4 کانال UVR7TJ04EH-D54G

2,850,000 تومان

دستگاه دی وی آر 4 کانال Briton UVR7TJ04EH-D54G

دستگاه  DVR به منظور ضبط و مدیریت تصاویر دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرد. کاربر می تواند تنظیمات دلخواه خود در سیستم های مداربسته را به وسیله ی این دستگاه انجام دهد. دستگاه ضبط کننده دیجیتال برایتون مدل UVR7TJ04EH-D54G نیز یکی از دستگاه های دی وی آر 4 کانال و ساخت کشور ایران است که دارای ولتاژ ورودی 12 ولت DC بوده و از استاندارد های TVI/CVI/AHD/CVBS/IPC پشتیبانی می کند. این دستگاه قادر به پشتیبانی از یک عدد هارد ذخیره سازی SATA تا ظرفیت 10 ترابایت می باشد. 

تعریف دستگاه DVRدستگاه دی وی آر 4 کانال Briton UVR7TJ04EH-D54G

DVR مخفف عبارت Digital Video Recorder به معنی دستگاه ضبط کننده دیجیتالی می باشد که می توان آن را سرور دوربین مداربسته آنالوگ نیز نامید. این دستگاه موظف است تصاویر آنالوگ دریافت شده از دوربین مداربسته را به داده های دیجیتال تبدیل کرده و روی هارد دیسک ذخیره نماید. دستگاه های دی وی آر جدید دارای قابلیت ارسال تصاویر به بستر اینترنت نیز هستند. از مزایای این دستگاه ها می توان به نصب آسان سیستم مداربسته، رزولوشن خوب تصاویر ضبط شده، اتصال آسان به شبکه اینترنتی و ... اشاره کرد.

کاربرد دستگاه DVR

با استفاده از دستگاه ضبط کننده DVR می توان تصاویر دوربین مداربسته را روی هارد دیسک ذخیره کرده و به صورت مجدد بازبینی نمود. کاربر می تواند با اتصال دستگاه دی وی آر به مانیتور تصاویر تمامی دوربین هایی که به این دستگاه وصل هستند را به شکل پیوسته مشاهده نماید. در واقع با استفاده از این دستگاه می توان تنظیمات دلخواه را روی تصاویر و نحوه ضبط اعمال کرد (تنظیمات نور، رنگ، زمان بندی ضبط و...). عمل انتقال تصاویر دوربین مداربسته به بستر شبکه نیز با استفاده از پورت LAN تعبیه شده در پشت دستگاه امکان پذیر است. از دیگر کاربرد های دستگاه دی وی آر، کنترل دوربین های مداربسته گردان با استفاده از پورت RS485 می باشد.

مشخصات دستگاه ضبط کننده دیجیتال برایتون مدل  UVR7TJ04EH-D54G 

این دستگاه دارای قابلیت انتقال تصاویر با استفاده از نرم افزار BritonCCTV (تلفن همراه) و نرم افزار Briton VMS (ویندوز) می باشد. تعداد ورودی تصویر این دستگاه 4 و تعداد خروجی آن، 2 خروجی HDMI و VGA بوده و تعداد ورودی و خروجی صدای آن یک عدد است. این دستگاه قادر به پشتیبانی از یک عدد هارد SATA تا ظرفیت 10 ترابایت و استاندارد های TVI/CVI/AHD/CVBS/IPC می باشد، هم چنین قابلیت پشتیبانی از Wifi و 3G/4G را نیز دارد. دستگاه UVR برایتون به همراه یک عدد موس بی سم، آداپتور دستگاه، برگه راه اندازی، CD نرم افزار های انتقال و برگه گارانتی 24 ماهه ارائه می گردد.

  • 12 ولت DC
  • UVR7TJ04EH-D54G
  • یک عدد هارد دیسک SATA تا ظرفیت 10 ترابایت
مــزایا
مــعایب