75,000 تومان تخفیف
حراج! دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل AHD

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل AHD

380,000 تومان

305,000 تومان

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل با برد F37

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل AHD دارای برد F37 فولهان از نوع دوربین های AHD یا همان دوربین های آنالوگ اچ دی به شمار می رود. رزولوشنی که این دوربین در ضبط تصاویر دارد برابر با 2 مگاپیکسل است که این نشان از کیفیت خوب تصاویر دارد. این دوربین با برد قوی F37 موجب می شود تا با کاهش افت تصاویر رو به رو نشیم و در نهایت این دوربین با توجه به کیفیت آن از قیمتی مقرون به صرفه برخوردار است و پیشنهاد مناسبی برای افرادی است که هزینه‌ی زیادی برای خرید دوربین در نظر نگرفنه اند. این دوربین بولت دارای قابلیت دید در شب عالی بوده و کیفیت تصاویر این دوربین Full HD است.

دوربین AHD با کیفیت Full HD

این دوربین مداربسته 2 مگاپیکسلی از نوع دوربین های AHD است که یک استاندارد نظارت تصویری تلویزیونی با کیفیت بالا است و از کابل کواکسیال برای انتقال ویدئو HD از دوربین های مداربسته به DVR های AHD استفاده می کند. AHD از پروتکل های ویدئویی HD 720p و 1080p پشتیبانی می کند. اساس کار تکنولوژی AHD بر پایه انتقال تصاویر دوربین های مداربسته بر مبنای سیستم های تلویزیونی دیجیتال (DTV) است. در این تکنولوژی اطلاعات همچنان به صورت آنالوگ انتقال پیدا می کنند اما نوع کد گذاری آن ها امکان انتقال اطلاعات با حجم بیشتر و در نتیجه گرفتن تصاویر با رزولوشن بالاتر را ایجاد می کند. کیفیت FULL HD 1080P در دوربین مداربسته AHD با توجه به لنز، پردازنده و سنسور تصویر دوربین یک رزولوشن مطلوب است. به طور معمول دوربین های ADH  با کیفیت 2 مگاپیکسل به بالا دارای کیفیت تصویر 1080P هستند و زاویه دید بالاتری نسبت به همنوعان خود در کیفیت HD دارند. خرید دوربین های FULL HD با کیفیت های بالای 2 مگاپیکسل به صرفه تر است. حال آنکه این دوربین دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل است و همین موضوع نشان دهنده کیفیت مناسب تصاویر ثبت شده توسط این دوربین است.

دید در شب قوی

واژه IR به معنای طیف مادون قرمز است، دوربین IR LED یعنی دوربین مداربسته ای که از طریق LED های مادون قرمز محیط تحت پوشش خود را در تاریکی و عدم وجود منبع نوری روشن نموده و توانایی تصویربرداری را ایجاد می کند. امواج مادون قرمز به وسیله چشم انسان قابل رؤیت نیستند اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند. اگرچه نور توسط خود دوربین برای روشن شدن محیط تولید می شود اما این نور برای انسان قابل مشاهده نخواهد بود و به این ترتیب دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل AHD با قابلیت دید در شب میتواند بدون به وجود آوردن نور مرئی محیط اطراف خود را روشن کند. برد دید در شب مادون قرمز به معنای بیشترین عمق دیدی است که به وسیله دوربین مداربسته در تاریکی قابل دیدن است. این برد به دو اصل مهم وابسته است، اول میزان قدرت LED های تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته و دوم میزان حساسیت چیپ تصویر دوربین مداربسته به امواج مادون قرمز.

قیمت دوربین مدار بسته ارزان
قیمت دوربین مدار بسته خانگی
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب
دوربین مدار بسته دیجی کالا
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
کیفیت دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل
قیمت دوربین مدار بسته بیسیم
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب دست دوم

  • 2 مگاپیکسل، Full HD
  • برد F37 فولهان
مــزایا
مــعایب