دوربین مداربسته AHD کیس متوسط فلزی با برد Aptina

750,000 تومان

دوربین مداربسته 5 مگاپیکسل AHD

دوربین مداربسته AHD کیس متوسط فلزی با برد Aptina از نوع دوربین های AHD یا همان دوربین های آنالوگ اچ دی به شمار می رود. رزولوشنی که این دوربین در ضبط تصاویر دارد برابر با 5 مگاپیکسل است که این نشان از کیفیت خوب تصاویر دارد. این دوربین دارای برد اپتیما (Optima) است که همین امر موجب می شود تا با کاهش افت تصاویر رو به رو نشیم و در نهایت این دوربین با توجه به کیفیت آن از قیمتی مقرون به صرفه برخوردار است و پیشنهاد مناسبی برای افرادی است که هزینه‌ی زیادی برای خرید دوربین در نظر نگرفنه اند.

دوربین مداربسته AHD و تأثیر آن بر کیفیت تصاویر

دوربین مداربسته AHD کیس متوسط فلزی با برد Aptina از نوع دوربین های AHD است که یک استاندارد نظارت تصویری تلویزیونی با کیفیت بالا است و از کابل کواکسیال برای انتقال ویدئو HD از دوربین های مداربسته به دستگاه DVR ای اچ دی استفاده می کند. AHD از پروتکل های ویدئویی HD 720p و 1080p پشتیبانی می کند. اساس کار تکنولوژی AHD بر پایه انتقال تصاویر دوربین های مداربسته بر مبنای سیستم های تلویزیونی دیجیتال (DTV) است. در این تکنولوژی اطلاعات همچنان به صورت آنالوگ انتقال پیدا می کنند اما نوع کد گذاری آن ها امکان انتقال اطلاعات با حجم بیشتر و در نتیجه گرفتن تصاویر با رزولوشن بالاتر را ایجاد می کند. کیفیت FULL HD 1080P در دوربین مداربسته AHD با توجه به لنز، پردازنده و سنسور تصویر دوربین یک رزولوشن مطلوب است. به طور معمول دوربین های ADH  با کیفیت 2 مگاپیکسل به بالا دارای کیفیت تصویر 1080P هستند و زاویه دید بالاتری نسبت به همنوعان خود در کیفیت HD دارند. دوربین مداربسته ای اچ دی در کیفیت های HD و FULL HD 1080P تفاوت قیمت زیادی نداشته و خرید دوربین های FULL HD با کیفیت های بالای 2 مگاپیکسل به صرفه تر است. حال آنکه این دوربین دارای کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل است و همین موضوع دال بر کیفیت تصاویر ضبط شده توسط این دوربین است، بعلاوه لنز بکار برده شده در این دوربین نیز از رزولوشن 5 مگاپیکسلی برخوردار است.

قیمت مناسب دوربین مداربسته با برد اپتیما (Optina) 

چیپست (Chipset) دوربین مداربسته امکان ایجاد تصاویری با رزولوشن های بالا را در اختیار شما قرار می دهد که متعاقبا این رزولوشن بالا و وضوح تصویر بیشتر امکان تشخیص جزئیات بیشتری در تصویر را باعث می گردد. چیپست استفاده شده در این دوربین دارای برد اپتینا (Optina) 0521 می باشد که برخوردار از دو نوع چیپ AR0141 و AR0130 بوده و توانایی ایجاد کیفیت تصویر 720P و 960P را دارد که 720P نمایانگر رزولوشن 720*1280 پیکسل و 960P نمایانگر رزولوشن 960*1280 می باشد، بعلاوه از نظر هزینه بسیار مناسب بوده و نسبت به دوربین با چیپ OV خیلی بهتر است. افت تصویر در این نوع مدل ها کم می باشد ولی رزولوشن تصویر بر حسب نوع چیپی که انتخاب می شود مهم است و اگر به دنبال یک دوربین با کیفیت خوب هستید و دنبال دوربین های گران قیمت و فوق حرفه ای نیستید، این نوع دوربین گزینه مناسبی می باشد.

قیمت دوربین مدار بسته ارزان
دوربین مدار بسته با وضوح بالا
قیمت دوربین مدار بسته خانگی
پکیج دوربین مدار بسته ارزان
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب دست دوم
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
بهترین دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته دیجی کالا

  • برد اپتیما 0521
  • 5 مگاپیکسل
  • 5 مگاپیکسل
  • AHD
مــزایا
مــعایب