حراج! منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر فن دار

منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر فن دار

300,000 تومان

پاور سوئیچینگ 12 ولت 30 آمپر فن دار

منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر فن دار جهت استفاده به عنوان منبع تغذیه انواع دوربین های مداربسته، تابلوهای روان، پروژه های صنعتی، اتوماسیون خانگی، روشنایی مراکز تجاری، اداری، فروشگاه ها، هتل‌ها، منازل، وسایل آزمایشگاهی، دستگاه‌های صوتی و تصویری با ولتاژ ورودی 220 ولت شهری و ولتاژ خروجی 12 ولت با حداکثر شدت جریان 30 آمپر مناسب است. این منبع تغذیه دارای بدنه آلومینیوم و فن خنک کننده هوشمند است به صورتی که فن در زمان های مورد‌نیاز روشن و خاموش می شود.

پاور سوییچینگ فن دار

یکی از قطعات مهم و حیاتی برای تجهیزات الکترونیکی منبع تغذیه می باشد. این قطعه وظیفه تامین انرژی مورد نیاز  و تقسیم انرژی را بین سایر تجهیزات الکترونیکی بر عهده دارد تا این قطعات بتوانند فعالیت خود را انجام دهند، منبع تغذیه جریان متناوب برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان مستقیم تبدبل می نماید. از مزیت های مهم یک منبع تغذیه سوئیچینگ می توان به بازده بالای آن اشاره نمود، روشن و خاموش شدن مداوم ترانزیستور های یک منبع تغذیه سوییچینگ باعث می شود تا اتلاف انرژی در این دستگاه ها به حداقل برسد. جنس بدنه منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر فن دار آلومینیوم می باشد و در ابعاد 197X96X41 میلی متر ساخته شده است و با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه دوبرکا عرضه می گردد.

افزایش کارایی سرور

پاور سرور به دلیل نوسانات برق و تامین برق مصرفی سرور توسط پاور بیشتر از قطعات دیگر سرور در معرض خرابی قرار میگیرد و برق مورد نیاز سرور توسط پاورها تامین می شود. منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر فن دار باعث می شود تا انرژی کمتری در سرور به هدر برود و مصرف کلی انرژی در دیتاسنتر سازمان شما به حداقل ممکن رسد و بهره وری و کارایی سرور نیز تا حد قابل توجهی افزایش یابد.

قیمت منبع تغذیه موبایل
قیمت منبع تغذیه داژنگ
قیمت منبع تغذیه کامپیوتر
قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ
قیمت منبع تغذیه آداک
قیمت منبع تغذیه ارزان
فروش منبع تغذیه دست دوم

  • 197X96X41 میلی متر
  • آلومینیوم
  • 110-220 ولت
  • 12 ولت
  • 30 آمپر
مــزایا
مــعایب