کابل ترکیبی 0.7 و 96 رشته دوربین مداربسته

5,500 تومان

کابل ترکیبی 305 متریمغزی 0.7 از جنس مس

کابل ترکیبی 0.7 و 96 رشته دوربین مداربسته جزو لوازم جانبی دوربین مدار بسته و دستگاه دی وی آر به حساب می آید که نقش مهمی در کیفیت تصاویر دارد. این کابل ترکیبی دوربین مداربسته دارای مغز تمام مس با قطر 0.7 است و از شیلد 96 رشته با روکش مس در آن استفاده شده است. مغزی این کابل به عنوان مقاوم ترین مغزی مخصوص دوربین مداربسته بشمار می آید و کابل ترکیبی 0.7 دارای کیفیت تضمین شده می باشد و برای دریافت بهترین کیفیت و بیشترین کارایی از دوربین مداربسته، از این کابل غافل نشوید.

تأثیر کابل ترکیبی در کیفیت تصاویر دوربین

به این جهت نام کابل ترکیبی بر این کابل گذاشته شده که این کابل ترکیبی از کابل تصویر و برق است، یعنی همراه کابل کواکسیال کابل برق هم وجود دارد و همین کار سیم کشی را راحت تر می کند. کابل های کواکسیال ترکیبی 0.7 و 96 رشته دوربین مداربسته در متراژ های بالای سیم کشی دوربین های مداربسته کاربرد دارند و کاری که این کابل ترکیبی انجام می دهد درست مشابه با کابل آنتن انتقال تصاویر است و اتصال را بین دستگاه DVR و دوربین مداربسته برقرار می کند و البته که کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دی وی آر با کیفیت کابل ارتباط مستقیم دارد، بنابراین برای دستیابی به نتیجه ی بهتر و کیفیت مطلوب، می بایست از کابل ترکیبی مرغوب استفاده نمود.

نویز پایین و دوام بالا

کابل ترکیبی ذکر شده شامل 96 رشته می باشد که قادر است برق 220 ولت را انتقال دهد و به دلیل مغزی 0.7 خود که از جنس مس است دارای کیفیت بیشتری نسبت به کابل با مغزی 0.6 است. این کابل دارای نویز بسیار پایینی است و اگر آداپتور دوربین هم کنار دوربین مداربسته استفاده شود کیفیت بالاتر رفته و نویز هم به کمترین میزان خود می رسد. کابل ترکیبی مورد استفاده اکثر سرویس های مخابراتی به منظور انتقال مناسب تصاویر قرار گرفته و این بدلیل قابلیت یکپارچه سازی آن و قرار دادن تغذیه دوربین ها در یک نقطه متمرکز است که موجب بالا بردن اطمینان به دلیل جمع شدن برق ها در یک رک شده است و مزایایی همچون دوام و پایداری بالا همراه با کاهش هزینه ها را به دنبال دارد.


قیمت کابل ترکیبی زیمنس
بهترین کابل ترکیبی دوربین
قیمت کابل ترکیبی rg59 کرمان
کابل دوربین مداربسته
قیمت کابل ترکیبی تمام مس
مشخصات کابل ترکیبی
کابل ترکیبی چیست
قیمت کابل دوربین rg59

  • شیلد 96 رشته با روکش مس
  • 0.7 تمام مس
مــزایا
مــعایب