دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

1,400,000 تومان

دزدگیر Z4 ULTRA با امکانات پیشرفته

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra جزو با کیفیت ترین سیستـم هـای حفاظتی اماکن در کشور می باشد که با بهره گیری از 15 زون بی‌سیم قابلیت استفاده از مگنت بی‌سیم، چشم بی‌سیم، سنسور دود و پدال بی‌سیم را فراهم نموده است و امکان ست کردن 15 ریموت با قابلیت آدرس دهی هوشمند را دارد، بعلاوه این دزدگیر امکان ست کردن 15 چشم یا مگنت بی‌سیم با قابلیت آدرس دهی را ایجاد می کند. دزدگیر کلاسیک مدل Z4 ULTRA گزارش اتمام زمان آژیر، استعلام وضعیت دستگاه و قطعی برق شهر را به وسیله پیامک ارسال کرده یا می توان از طریق اپ گوشی های هوشمند خود استعلام گرفت و قابلیت تنظیم مدت زمان آژیر از 2 تا 7 دقیقه را دارد.

امکان کنترل سیستم با پیامک

شرکت کلاسیک یک شرکت ایرانی است که در زمینه ساخت دزدگیر اماکن دارای قدمت می باشد و کیفیت محصولات تولید شده در شرکت کلاسیک با نمونه‌ی خارجی آن برابری می کند. دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA منـاسـب حفـاظـت از کلیـه اماکن مسکونی، اداری، تجاری، بانک ها و جواهر فروشی ها است و از جـدیـد تـریـن مـدل سیستـم هـای حفاظتی اماکن کشور با امکانات پیشـرفتـه و نصب آسان می باشد. پنل این دزدگیر امکاناتی مانند تنظیم مدت زمان آژیر سیستم از 2 تا 7 دقیقه، گزارش کامل از وضعیت ورودی و خروجی ها توسط CLASSIC G1ULTRA، پشتیبانی کامل از چشم بی‌سیم و مگنت بی‌سیم و سنسور دود، پشتیبانی کامل از پیامک و دستورات فارسی، امکان گزارش گیری از راه دور کنترل وضعیت برق شهری از طریق پیامک و اپ گوشی های هوشمند را فراهم می سازد. طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS سازگار با تمامی گوشی های هوشمند از جدید‌ترین دستاورد های این صنعت به شمار می رود که امکان کنترل مدار و همچنین گزارش گیری کامل را به کاربر می دهد.

پشتیبانی از باتری های 12 ولت

دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA دارای 4 زون با سیم و 15 زون بی‌سیم است و از فرکانس 433 مگاهرتز پشتیبانی می کند، با اتصال تلفن کننده دزدگیر سیمکارتی کلاسیک G1 ULTRA به کنترل پنل Z4 برقراری امنیت محیط کاری شما در هر کجای دنیا که باشید به سادگی لمس تنها چند آیکون بر روی گوشی همراه برای شما مهیاست، بعلاوه اگر صدای هشدار غیر فعال باشد از طریق ریموت کنترل درخواست کمک ارسال می شود. این دزدگیر دارای شارژر خودکار با خروجی ثابت برای باتری های قابل شارژ بوده و از باتری های خشک قابل شارژ 12 ولت 4.5 آمپر و 7 آمپر پشتیبانی می کند. این دزدگیر جزو با کیفیت ترین دزدگیر های اماکن موجود در ایران است و یک سیستم کامل و بی نقص محسوب می شود.

دزدگیر اماکن سیماران
بهترین دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن کلاسیک
دزدگیر اماکن فایروال
نصب دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن gmk
معرفی دزدگیر اماکن
راهنمای خرید دزدگیر اماکن
دانلود برنامه دزدگیر سایلکس
دزدگیر سایلکس مدل sg7
قیمت دزدگیر سایلکس sg7+
راهنمای نصب دزدگیر سایلکس
قیمت دزدگیر سایلکس سیم کارت خور
قیمت دزدگیر سایلکس pd14
نمایندگی دزدگیر سایلکس تهران
دزدگیر سایلکس sg7 plus

  • 1550 گرم
  • 28*23*8 سانتی‌متر
  • 433 مگاهرتز
  • سیستم رمز64 بیتی با رمز متغیر، امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRA، امکان ست کردن 15 چشم یا مگنت بیسیم و 15 ریموت با قابلیت آدرس دهی، آلارم هوشمند برای پدال، امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامک
  • پشتیبانی از باتری های 12 ولت 4.5 آمپر و 7 آمپر
  • پلاستیک ABS
مــزایا
مــعایب