چشمی سیمی دزدگیر فوتال Futal

175,000 تومان

سنسور حرکتی سیمی

قیمت سنسور حرکتی سیمی

خرید سنسور حرکتی سیمی

یکی از مهمترین المان ها جهت تشخیص ورود غیر مجاز به محیط سنسور مادون قرمز یا همان چشمی دزدگیر اماکن است. این آشکار‌ساز ها با نصب مقابل درب ها و پنجره ها هر گونه تحرکی را تشخیص داده و با ارسال به موقع پالس تحریک به سمت دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن باعث به صدا در آمدن صدای آژیر و تماس اتوماتیک توسط تلفن کننده دزدگیر می شوند. این المان را با نام های چشم، چشمی، سنسور حرکتی و یا آشکار ساز حرکتی میشناسند. چشمی سیمی دزدگیر فوتال Futal دارای یک سنسور (Motion Detector) جهت آشکار سازی حرکت در محیط است و یکی از مقرون به صرفه‌ترین سنسورهای چشمی موجود در بازار می‌باشد که با کیفیت قابل قبول خود و سازگاری با انواع دزدگیر به یکی از پرفروش‌ترین چشمی های دزدگیر تبدیل شده است.

کاربرد چشمی در دزدگیر ها

چشمی دزدگیر اماکن را می توان به نوعی مهمترین بخش در مجموعه دزدگیر ها به شمار آورد. چشمی ها یا سنسور ها وظیفه دریافت اطلاعات از محیطی که در آن قرار گفته اند را دارند. با انتقال این اطلاعات بروز هر گونه خطا و یا حضور افراد غیر مجاز در بخش های خاصی از ساختمان، جهت اعلام هشدار و به صدا درآمدن سیستم امنیتی به پنل مرکزی گزارش داده می شود. این چشمی‌ها در سیستم‌های امنیتی (دزدگیر) عموما بصورت NC (Normal Close) یا همان مداربسته می‌باشند.

ویژگی های چشمی دزدگیر فوتال

از ویژگی های بهترین چشمی های دزدگیر می توان به برد مادون قرمز وسیع، پایداری دمایی بالا، ترمینال های استاندارد، زاویه دید حداقل 90 درجه، مسافت تحت پوشش حداقل 8 متر، دقیق و بدون آلارم خطا، داشتن قابلیت تنظیم پالس ورودی سنسور، قابلیت تنظیم چشمی دزدگیر، حساسیت و دارا بودن مدار ضد خرابکاری برای محیط های پر تردد و تجاری اشاره کرد که چشمی سیمی دزدگیر فوتال Futal از تمامی این ویژگی ها برخوردار است و دارای زاویه ی دید حدود 110 درجه و برد 10 متر می باشد که هر چه این فاصله بیشتر شود، دقت سنسور کاهش می‌یابد. فعالیت چشمی سیمی دزدگیر فوتال Futal بر پایه ی مادون قرمز می باشد و تغییر در امواج پراکنده شده در محیط موجب می شود تا چشمی بتواند تغییرات رخ داده در محیط را شناسایی نماید.

وارد کننده چشم فوتال
نمایندگی چشمی فوتال
قیمت دزدگیر فوتال
دزدگیر اماکن فوتال مدل 1s
نصب چشمی فوتال
چشمی فوتال دیجی کالا
چشمی باسیم فوتال
چشمی سیمی دزدگیر

  • 200 گرم
  • 12 ولت
  • پلاستیک
  • اتصال سیمی
  • 10 متر
  • 110 درجه
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: