چشمی بیسیم دزدگیر اماکن فوکسی Foxy

550,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

چشمی بیسیم دزدگیر اماکن فوکسی 

چشمی بیسیم دزدگیر در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که فاصله ی آن با دزدگیر زیاد بوده و یا سیم کشی در آن منطقه مقدور نمی باشد. از مزایای این نوع چشمی می توان به کاهش هزینه های اضافی و سهولت کار اشاره نمود. این محصول به صورت وایرلس و مانند ریموت کنترل به دستگاه وصل شده و با آن ارتباط برقرار می کند. فرکانس بیشتر چشمی های بیسیم بین ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز است. چشمی بیسیم Foxy نیز یکی از محصولات وایرلس بوده و با کیفیت ساخت عالی و فرکانس  433 مگاهرتز به بازار ارائه شده است.

دزدگیر اماکن 

دزدگیر سیستمی است که به منظور حفظ امنیت و حریم شخصی در خانه، اداره، کارخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد. دزدگیر ها در انواع گوناگون و شکل و اندازه ی متفاوت تولید می شوند اما همه آن ها عملکرد یکسانی داشته و از محدوده ی مورد نظر محافظت می کنند. 

اجزای دزدگیر اماکن 

دزدگیر اماکن دارای جعبه، مگنت، چشمی، باتری تغذیه و بلندگو می باشد که هر کدام از آن ها نقش خاصی را بر عهده دارند. از جعبه دزدگیر اماکن به منظور حفظ امنیت مدار اصلی دزدگیر استفاده می شود، مگنت یا آهن ربا از دو قسمت برد و آهن ربا تشکیل شده و به صورت بیسیم و باسیم موجود می باشد، چشمی دزدگیر اماکن نوعی سنسور تشخیص حرکت بوده و بایستی به صورت دقیق تنظیم شود تا از به وجود آمدن آژیر بی مورد جلوگیری به عمل آید، باتری تغذیه که انرژی مورد نیاز دزدگیر را در صورت قطعی برق تامین می کند و بلندگوی دزدگیر که صدای آژیر از آن خارج شده و بهتر است از بلندگوهای بوقی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب استفاده شود.


قیمت پک کامل دزدگیر منزل
پکیج دزدگیر کلاسیک
پکیج کامل دزدگیر اماکن سیم کارتی
قیمت دزدگیر منزل
پک کامل دزدگیر سیم کارتی
پک کامل دزدگیر کلاسیک
پکیج دزدگیر gmk
دزدگیر منزل ارزان

خرید دزدگیر

خرید چشمی فوتال

خرید سنسور دزدگیر

  • 433 مگاهرتز
مــزایا
مــعایب