دستگاه 16کانال ۵ مگاپیکسل دوربین مداربسته xvr-5004-5mn

3,700,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دستگاه ضبط کننده 16کانال 5 مگاپیکسل

دستگاه ضبط کننده 16 کانال xvr-5004-5mn، با وضوح تصویر 5 مگاپیکسل، 16 کانال، خروجی VA، کانال ورودی و خروجی صدا و 16 Play Back، قابلیت فشرده سازی تصاویر و ضبط تصاویر دوربین های 2 مگاپیکسل را دارد. علاوه بر موارد ذکر شده دستگاه ضبط کننده 16 کانال 1080P از قابلیت اتصال به دوربین های آنالوگ برخوردار می باشد. دستگاه دیجیتال ضبط کننده دوربین مداربسته 16 کانال با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به فروش می رسد.

سازگاری با انواع فرمت ویدئو

دستگاه XVR قادر است هر دو دوربین HD و IP را برای حداکثر مقیاس پذیری ضبط و نمایش دهد. XVR ها ضبط HD را به بعد جدیدی تبدیل کرده اند. علاوه بر این، ضبط کننده های XVR می توانند از همه فرمت های رایج ویدیوی HD از جمله TVI ، AHD ، CVI و CVBS پشتیبانی کنند. بنابراین ضبط کننده با اکثریت قریب به اتفاق دوربین ها بدون در نظر گرفتن سازنده یا قالب سازگار است. ضبط کننده XVR به طور کلی همه فرمت های رایج HD را بر روی COAX و همچنین پشتیبانی از دوربین های IP را انجام می دهند که یک بعد جالب به ضبط کننده های استاندارد می بخشد و انعطاف پذیری بی نظیری را ارائه می دهد.

امکان ارتقاء دستگاه XVR

بسیاری از افراد بر این باورند که قیمت XVR گران می باشد، در صورتی که این باور کاملا غلط است. قیمت دستگاه XVR به طور کلی با قیمت گذاری DVR قابل مقایسه است. بسیاری از تولیدکنندگان به جای DVR های استاندارد به تولید DVR های ترکیبی یا XVR پرداخته اند و قیمت ها این موضوع را منعکس می کند.اگر شما قصد نصب دوربین های مداربسته امنیتی آنالوگ را دارید، دستگاه ضبط کننده 16کانال 5 مگاپیکسل xvr-5004-5mn گزینه مناسبی برای شما خواهد بود، در این صورت نیازی به تعویض تجهیزات دوربین مداربسته نخواهید داشت.

برای مثال، فرض کنیم شما دوربین هایی با وضوح بالاتر می خواهید یا حتی قصد دارید دوربین های IP اضافه کنید. بدیهی است که نیاز به تصویری با وضوح بالاتر یک مورد معمول می باشد. با این حال، فرد دیگری ممکن است یک نیاز منحصر به فرد یا خاص داشته باشد که فقط دوربین IP آن را تأمین کند. در این صورت می توانید خرید دستگاه XVR پیشنهادی مناسبی می باشد. این دستگاه این امکان را می دهد که انواع دوربین با هر فرمتی را اضافه کنید، علاوه بر این شما قادر خواهید بود چندین دوربین IP اضافه نمایید.

  • کام ویو (Camview)
  • قابلیت فشرده سازی در ضبط تصاویر، ضبط تصاویر دوربین های 2 مگاپیکسل، خروجی AV
  • 5 مگاپیکسل
  • 16 کانال 1080P
مــزایا
مــعایب