ردیاب خودرو جی پی اس ترکر

تماس بگیرید

سیستم ردیاب یا GPS TRACKER

از طریق ردیاب خودرو جی پی اس ترکر شما قادر خواهید بود تا از مکان دقیق وسیله نقلیه خود مطلع شوید، این ردیاب در ابعادی بسیار کوچک و قیمتی مناسب به فروش می رسد. ردیاب جی پی اس ترکر در انواع وسایل نقلیه خودرویی به راحتی نصب می شود و دارای نرم افزاری کاربردی تحت عنوان Itrack است که به راحتی می توانید از طریق گوشی هوشمند خود آن را کنترل کنید، بعلاوه دارای یک باتری بک آپ قابل شارژ می باشد که تا 60 ساعت شارژ نگه می دارد. این محصول ضد آب می باشد و در صورت قطع برق خودرو آلارمی به موبایل شما ارسال می کند.

امکانات ردیاب خودرو جی پی اس ترکر

ردیاب خودرو جی پی اس ترکر (GPS VEHICLE TRACKER) این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر لحظه از محل دقیق وسیله نقلیه موردنظر خود بر روی موبایل هوشمند یا کامپیوتر خود باخبر شوید. این ردیاب خودرو از امکاناتی مانند قابلیت شنود، شوک سنسور، قابلیت اتصال به دزدگیر، پشتیبانی سرور بی نظیر، امکان تعریف محدودیت جغرافیایی، محدودیت سرعت، قطع کن موتور و سیستم سوخت رسانی، بایگانی اطلاعات طولانی مدت، قفل و باز کردن درب خودرو با sms و اعلان خطر در صورت قطع برق خودرو برخوردار است.

باتری بک آپ تا 60 ساعت 450mA/h

ردیاب خودرو جی پی اس ترکر گزارش کاملی از مسیر حرکت و توقف وسیله نقلیه در اختیار شما قرار می دهد و برخوردار از یک باتری بک آپ 450mA/h قابل شارژ می باشد که می تواند تا 60 ساعت شارژ نگه دارد، بعلاوه این محصول ضد آب بوده و نصب آن بسیار آسان و سریع می باشد. ردیاب جی پی اس ترکر در ابعادی بسیار کوچک با خدمات پس از فروش و قیمتی مناسب به فروش می رسد.

  • ضد ‌آب
  • باتری بک آپ تا 60 ساعت 450mA/h
  • itrack
مــزایا
  • ابعاد کوچک
  • قیمت مناسب
  • نصب آسان
مــعایب