دوربین بالت ۲مگ مدل jh-6042

350,000 تومان

دوربین مداربسته مکسل مدل JH-6042

دوربین مداربسته یا Closed Circuit Television که به اختصار CCTV نامیده می شود، وظیفه ی دریافت تصویر محیط مورد نظر و انتقال آن به دستگاه های ضبط کننده DVR یا NVR را بر عهده دارد. در واقع دوربین مداربسته یکی از عناصر مهم در سیستم های نظارتی و حفاظتی به شمار می رود و در انواع مختلف و با تکنولوژی‌های ساخت متفاوت به بازار ارائه می گردد. دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل مکسل نیز یکی از دوربین‌های مداربسته با تکنولوژی AHD بوده و دارای قابلیت دید در شب با برد 25 متر می باشد. این دوربین ضد آب و گرد و غبار است و از آداپتور 2 آمپر به منظور تامین انرژی خود استفاده می کند.

دوربین مداربسته مکسل مدل jh-6042

دوربین های مداربسته از نظر شکل ظاهری به انواع دوربین های مداربسته بولت (Bullet)، دوربین های مداربسته دام (Dome)، اسپید دام (Speed Dome)، مینیاتوری (Thermal) و چشم ماهی (Fisheye) تقسیم می شوند. دوربین مداربسته مکسل مدل JH-6042 یکی از دوربین های مداربسته بولت می باشد. این دوربین دارای وضوح تصویری 2 مگاپیکسل بوده و تصاویری با کیفیت مطلوب ارائه می نماید. دوربین JH-6042 از قابلیت دید در شب با برد 25 متر بهره می برد و به برد FH330 که یکی از بهترین بردهای دوربین مداربسته است، مجهز شده است. دوربین مداربسته JH-6042، ضدآب بوده و در دسته‌ی دوربین های مداربسته AHD قرار می گیرد. محصول فوق از آداپتور 2 آمپر به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند و کنتراست تصویری بسیار بالایی دارد. 

دوربین مداربسته بولت

دوربین های مداربسته بولت یا Bullet به دوربین هایی گفته می شود که دارای شکل استوانه ای بوده و روی دیوار نصب می شوند. این دوربین ها عمدتا بدنه ای از جنس فلز دارند و در مقایسه با دوربین‌های مداربسته دام از مقاومت بالایی در برابر آب و گرد و غبار برخوردارند (به دلیل شکل ساخت)، به همین دلیل براین نصب در محیط های بیرونی و محوطه های باز، مناسب تر می باشند. دوربین‌های مداربسته بولت مکسل مدل JH-6042 نیز به دلیل کیفیت ساخت و ضدآب بودن، برای محیط‌های بیرونی مناسب است، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر و بدون نگرانی، این محصول را تهیه کرده و امنیت محیط مورد نظر خود را تامین نمایید.

  • دوربین مداربسته AHD
  • JH-6042
  • مکسل
  • 25 متر
  • 3.6 میلی متر
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور 2 آمپر
  • فلز
مــزایا
مــعایب