آداپتور 2 آمپر واقعی دوربین مداربسته

55,000 تومان

آداپتور 2 آمپر 12 ولت

آداپتور 2 آمپر واقعی دوربین مداربسته یکی از بهترن آداپتور های دوربین مداربسته است که می توان از نظر کیفیت روی آن حساب ویژه ای باز کرد. توان این آداپتور برابر با 12 ولت است و قابلیت راه اندازی 1 عدد دوربین مداربسته دید در شب بزرگ و پر توان را دارد. این آداپتور دارای آمپر واقعی بوده و بین 1/8 تا 2 آمپر توان دارد. این آداپتور دارای کابل استاندارد کارخانه ای در دو طرف خود است و نیازی به کابل پاور ندارد. شما می توانید با خیال راحت و مطمئن از این آداپتور در دوربین های مداربسته یا وسایل برق خود استفاده نمایید.

وجود نویزگیر با کیفیت

آداپتور دوربین مداربسته 12 ولت 2 آمپر دیواری مناسب برای پروژه های الکترونیکی و رباتیکی، راه اندازی انواع برد ها و … است. این آداپتور دارای آمپر واقعی بوده و بین 1/8 تا 2 آمپر توان دارد. از ویژگی های منحصر به فرد آداپتور دوربین مداربسته استفاده از نویزگیر بسیار با کیفیت در آن است تا بتواند نویز های موجود در ولتاژ آداپتور را برطرف کرده که در تصویر دوربین مداربسته نویزی وجود نداشته باشد و بتوانید تصاویر و صدا در دوربین مداربسته را بدون نویز مشاهده کنید.

داشتن چراخ LED روی آداپتور

این آداپتور دارای کابل استاندارد کارخانه ای در دو طرف خود است. آداپتور 2 آمپر واقعی دوربین مداربسته نیاز به کابل پاور ندارد و متراژ کل کابل آداپتور 1متر است. چراخ LED روی آداپتور یکی از مزایای این آداپتور است تا بتوانید سلامت و روشن بودن آن رابه راحتی چک کنید. این آداپتور تمامی استاندارد های روز دنیا و اروپا مانند CE , ISO را در تولید خود دارد.

  • وجود نویزگیر، داشتن چراغ LED
  • 12 ولت 2 آمپر
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: