حراج! باکس آداپتور

باکس آداپتور

25,000 تومان

باکس آداپتور CAMBOX

باکس آداپتور یا پایه دوربین کم باس با وزن 60 گرم در ابعاد 15*15*6 سانتی متر مناسب برای تمام دوربین های مداربسته می باشد. شما می توانید هر نوع آداپتور را بدون اینکه مشکلی رخ دهد داخل کم باکس یا باکس آداپتور قرار دهید. به طور کلی کم باکس نوعی جعبه پلاستیکی است که برا قراردادن اتصالات دوربین مداربسته و آداپتور مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های باکس آداپتور یا پایه دوربین کم باس می توان به جنس بدنه مقاوم، پنهان نمودن سیم و آداپتور، کیفیت بالا و درجه یک آن اشاره نمود. پایه دوربین کم باس CamBox دارای IP 65 می باشد.

پایه دوربین کمباکس Cambox

باکس آداپتور جعبه ای از جنس پلاستیک است که برای قرار دادن اتصالات دوربین مداربسته و آداپتور مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی تولید باکس آداپتور یا پایه دوربین کمباکس عایق سازی دوربین از محل نصب است. بهره گیری از پایه دوربین کمباکس باعث حذف نویزهای محیطی و افزایش طول عمر دوربین مداربسته خواهد شد. همچنین از آسیب رسیدن به دوربین در برابر خطرات احتمالی مانند طوفان و رعد و برق جلوگیری می گردد. علاوه بر موارد ذکر شده از مسیرهای پیش بینی شده که پشت باکس تعبیه شده است، سیم ها به اتصالات دوربین متصل می شوند. در حقیقت سیم دوربین و سایر اتصالات از محلی که در مرکز و روی درب قرار گرفته اند، داخل باکس قرار خواهند گرفت، در این صورت از تمامی سیم ها در برابر خطر قطع شدن و آسیب بر اثر بارندگی جلوگیری خواهد شد.

مقاومت بالا و ضد آفتاب

ضخامت پایه دوربین کم باکس Cambox در قسمتی که محل نصب پیچ های دوربین مداربسته است 5 میلی متر و ضخامت پشت آن 10 میلی متر است. برای نصب دوربین 7 عدد پیچ در داخل جعبه قرار دارد. کم باکس دارای  IP 65 می باشد و قابل نصب در محیط بیرون و داخل است. پایه دوربین کم باکس از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد آفتاب می باشد. به منظور راهنمایی برای نصب آداپتور یا دوربین مداربسته، کاغذ راهنما برای مشخص نمودن محل سوراخ های دیوار در هر بسته بندی قرار داده شده است. شما می توانید تمام دوربین های مداربسته دام و بولت را بر روی کم باکس CamBox نصب کنید و از مزایای آن بهر مند شوید. برای خرید باکس آداپتور و دریافت مشاوره می توانید از طریق شماره تماس های موجود در وب سایت دوبرکا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • 300 گرم
  • 15 * 15 * 6 سانتی متر
  • تمام دوربین های مداربسته
  • پلاستیک مقاوم
مــزایا
مــعایب