حراج! دزدگیر اماکن سیمکارتی ۱۲ زون مدل GM895

دزدگیر اماکن سیمکارتی ۱۲ زون مدل GKM 895

23,580,000 تومان

دزدگیر اماکن سیم کارتی مدل GM895

دزدگیر اماکن سیم کارتی مدل GM895 دارای ۱۲ زون (۸ زون با سیم و ۴ زون بی سیم)، قابلیت ضبط ۲ پیــام مجـزا ویـژه اعلام حریـق و اعلام سـرقت، گــزارش ورود و خــروج محـرمــانـه از طـریــق پـیــامـک، ثبــت ۶۰ وقــایع در حـافـظـه سیستـم با ذکـر سـاعت و تـاریخ، دارای سـاعــت دیـجـیـتـال تـاریــخ شـمـسـی و ایــام هـفـتــه، هشـدار قطـع برق و وصـل برق به صـورت سخنگو از طریق تمـاس و ارسـال پیامک (برق وصـل شـد – برق قطـع شـد)، ارســال شـمــاره تلفـن فــردی که دستــگـاه را از طـریـق پیــامـک فعـال و غـیـر فعـال نـمــوده به مـدیــر مـربـوطـه، قـابلیـت نصـب کی پد خـارجـی و شنـود صـدای محیــط می باشد.

قابلیت کنترل دستگاه از طریق SMS

دزدگیر اماکن سیم کارتی مدل GM895 از طریق SMS برنامه اندروید و تماس قابل کنترل است. با بهره گیری از این دزدگیر سیمکارتی امکان یادآوری پـیــام بـه مـدیــر در صـورت عـدم فـعــال کـردن دزدگیــر بـه دلیـل فـرامـوشـی، اطـلاع رسـانـی به مـدیــر در صـورتــی کــه مـیــزان شــارژ از ۱۰۰۰ تـومـان کمـتــر بـاشــد، حـذف ریمـوت کـنـتــرل تـوسـط مـدیــر از طـریــق SMS، بـا انـتـخــاب نـوع ریمــوت، حذف و اضافه کردن شماره تلفن از طریق SMS (برنامه اندروید)، ویرایش شماره تلفن، فعال، نیمه فعال و غیرفعال کردن دزدگیر از طریق پیامک و تلفن ثابت، اعلام قطع و وصل خط تلفن از طریق پیامک، اعلام قطع و وصل بلندگوی خارجی به همراه آلارم از طریق SMS، اعلام گزارش خروجی در بازکن / گزارش اعلام خطر از طریق پیامک، اعلام گزارش در صورت ارسال رمز اشتباه (رمز عبور، رمز شارژ سیمکارت) از طریق پیامک و ارسال پیامک فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل حفاظت شده برای کاربر فراهم خواهد شد.

مدیریت و کنترل سنسورهای سیستم دزدگیر

دزدگیر اماکن سیم کارتی مدل GM895 از ۱۲ زون (۸ زون با سیم و ۴ زون بی سیم) برخوردار است که زون‌ های دزدگیر برای مدیریت و کنترل سنسورهای سیستم دزدگیر به کار می‌روند. هر یک یا چند سنسور به یکی از زون ‌ها  اختصاص داده می‌شوند. پس از این که سنسورها به زون‌ ها اختصاص داده شدند، هر زمان یک سنسور تحریک شود، سیستم به شما اطلاع می‌دهد که کدام زون فعال شده است. از دیگر ویژگی های دزدگیر اماکن سیم کارتی می توان به کنترل کلیه خروجی ها (لحظه ای و دائم) از طریق خط ثابت به صورت کاملا سخنگو، کنترل سیستم از طربق کـی پـد داخلـی و خـارجی، ریـمــوت کـنـتـرل، اعلام گزارش قطع و وصل برق، تـایمـر ۲۴ سـاعتـه ویـژه فعـال و غـیــر فـعــال شـدن دزدگیـر در سـاعـت و تـاریـخ دلـخــواه، اعلام گزارش ورود و خروج محرمانه به صورت سخنگو از طریق تلفن ثابت و امکان استعلام وضعیت برق شهر و خروجی های دستگاه از طریق SMS اشاره نمود.

دزدگیر سیم کارتی
دزدگیر سیم کارتی ارزان
بهترین دزدگیر منزل
دزدگیر منزل ارزان
دزدگیر منزل پارادوکس
ارزانترین دزدگیر منزل
دزدگیر اماکن سیماران

  • دارای ۱۲ زون
  • ۸ زون با سیم و ۴ زون بی سیم
  • اندروید
مــزایا
مــعایب