پک ۴ کانال ۲ مگا پیکسل دوربین برای خانه

موجود / تماس بگیرید

پک ۴ کانال دوربین مداربسته

پک ۴ کانال دوربین مداربسته شامل 1 عدد دستگاه 4کانال، 4 پلی بک، 2 عدد دوربین مداربسته بالت فلزی 2 مگاپیکسل سونی، 2 عدد دام از جنس پلاستیک، با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل و برد 1 متر، 1 عدد هارد وسترن سبز با ظرفیت یک ترا، 1 عدد آداپتور 15 آمپر، 8 عدد فیش BNC  و 4 عدد فیش نری می باشد. با خرید پک کامل دوربین مداربسته 4 کانال از اتلاف وقت جلوگیری خواهد شد و از نظر صرف اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. به علاوه برای تامین نیاز کاربر به منظور نظارت تصویر محل مورد نظر، نصب آن به راحتی و به سرعت انجام خواهد شد. فروشگاه اینترنتی دوبرکا برای رفاه کاربران وسرعت بخشیدن به تامین نیاز آنان اقدام به ارائه پک 4 کانال دوربین مداربسته با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل نموده اند. پک دوربین مداربسته پرفروش ترین نسل با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی دوربین های مداربسته می باشد.

دوربین مداربسته بالت فلزی

پک 4 کانال دارای 2 عدد دوربین مداربسته بالت فلزی می باشد. بدنه این دوربین مداربسته ضد آب است و با توجه به طراحی و شکل خاصی که دارد مناسب خانه و محیط های بیرونی است. لازم به ذکر است که دوربین مداربسته بالت با توجه به نیاز کاربر با کیفیت های مختلف به صورت آنالوگ، شبکه و AHD طراحی و تولید می شود و هیچ محدودیتی از نظر کیفیت تصویر ندارد. کیفیت تصویر دوربین مداربسته ارائه شده در این پکیج 2 مگاپیکسل می باشد. یکی دیگر از مزایای دوربین مداربسته بالت فلزی بهره گیری از ویژگی دید در شب است. این دوربین معمولا از دید در شب با برد نسبتا بالا برخوردار است. البته برد دید در شب به تعداد و نوع LED هایی که در آن تعبیه شده اند بستگی دارد. شما به راحتی می توانید دوربین مداربسته بالت را بر روی دیوار و یا سقف نصب کنید و از ویژگی ها و مزایای آن بهره مند شوید. علاوه بر موارد ذکر شده دوربین مداربسته بالت فلزی با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل از قابلیت انتقال تصویر بر روی تلفن همراه برخوردار است.

دوربین مداربسته دام Dome

پک 4 کانال علاوه بر برخورداری از دو عدد دوربین مداربسته بالت فلزی، دارای 2 عدد دوربین مداربسته دام می باشد. دوربین مداربسته دام با توجه به بدنه و طراحی که دارد در برابر شرایط آب و هوایی از مقاومت بالایی برخوردار نبوده، بدین ترتیب این دوربین مناسب محیط هایی که دارای سقف اداری، تجاری و یا مسکونی هستند مناسب خواهد بود. کیفیت تصویر دوربین مداربسته دام 2 مگاپیکسل با برد xm می باشد. این دوربین مداربسته دارای بدنه پلاستیکی با برق 12vdc، قابلیت ذخیره سازی تصاویر با فرمت H.264 را دارد. البته لازم به ذکر است که دوربین مداربسته دام داده های یکسان را تشخیص می دهد بنابراین فضای کمتری از هارد اشغال خواهد شد. پک ۴ کانال دوربین مداربسته با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل و نصب آسان و بدون نیاز به دانش نصب و سیم کشی مناسب برای محیط های مسکونی، اداری و فروشگاه ها می باشد.

 

  • پیکج دوربین مداربسته 4 کاناله
  • 1 عدد اداپتور 15 آمپر، 8 عدد فیش BNC و 4 عدد فیش نری
  • وسترن سبز با ظرفیت 1 ترا
  • 2 عدد بالت - دو عدد دام
  • 2 مگاپیکسل
مــزایا
مــعایب