حراج! آداپتور صنعتی ۱۲ ولت ۱۰ آمپر

آداپتور صنعتی 12 ولت 10 آمپر

210,000 تومان

آداپتور سوئیچینگ صنعتی 12 ولت

آداپتور سوئیچینگ صنعتی دارای ولتاژ خروجی 12 ولت DC، ولتاژ ورودی 110 تا 220 ولت AC، فرکانس کاری 50 تا 60 هرتز و جریان خروجی 10 آمپر مناسب برای استفاده شخصی می باشد. سطح تجربه مورد نیاز برای استفاده از آداپتور سوئیچینگ صنعتی 12 ولت 10 آمپر مبتدی بوده و دارای چراغ پاور می باشد. این آداپتور قابل استفاده برای دستگاه DVR و NVR است و برای دوربین های مداربسته و تغذیه مرکزی سیستم های مداربسته مناسب می باشد. آداپتور صنعتی یا پاور سوئیچینگ وظیفه تامین انرژی الکتریکی برای یک یا چند بار مصرفی را دارد. درگاه ورودی و خروجی این آداپتور ترمینال می باشد.

قیمت و کیفیت آداپتور صنعتی 10A 12V

آداپتور دوربین با کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. آداپتور سوئیچینگ صنعتی 12 ولت 10 آمپر با استفاده از قطعات با کیفیت ساخته می شود، در نتیجه قیمت آداپتور صنعتی با توجه به کیفیت قطعات و نوع ساخت متفاوت خواهد بود. آداپتور سوئیچینگ صنعتی 12 ولت 10 آمپر از جنس فلز بوده و دارای یک روکش فلزی سبک به صورت سوراخ دار می باشد. این آداپتور با برخورداری از فناوری سوئیچینگ و سوئیچ های فرکانس بالا توانسته حجم، وزن و اندازه بالای ترانس ها را کاهش دهد. لازم به ذکر است که آداپتور صنعتی 10A 12V بدون فن می باشد. به طور معمول در آداپتورهایی که شدت جریان بالا است برای تخلیه گرمایی از فن استفاده می شود و برای شدت جریان زیر 20 آمپر استفاده از فن نیازی نیست.

بازدهی و امنیت بالا

راندمان و بهینگی کار آداپتور سوئیچینگ صنعتی 85% تا 90 درصد می باشد. این آداپتور صنعتی با بهره گیری از جریان خروجی 10 آمپر و منبع تغذیه 12 ولت، ولتاژ برق 100 تا 240 ولت AC را دریافت کرده و به جریان DC تبدیل می کند. این آداپتور به دلیل استفاده از پورت ورودی و خروجی ترمینال پیچ دار که در پشت منبع تغذیه تعبیه شده است از امنیت بسیار بالایی برخوردار می است. لازم به ذکر است که در آداپتور صنعتی 10A 12V نیازی به تهویه هوای گرم و معمولی نمی باشد. آداپتور صنعتی 10 آمپر با توجه به بازدهی و امنیت بالایی که دارد امروزه در انواع لامپ LED روشنایی، سیستم های صوتی و تصویری، دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و.. مورد استفاده قرار می گیرد.

  • صنعتی
  • 50Hz تا 60Hz
  • فلزی
  • 220V AC
  • 12V DC
  • 10A
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: