دزدگیر سایلکس مدل سیمکارتیSG8

2,850,000 تومان

دزدگیر سیمکارتی سایلکس SG8+

صنایع الکترونیک سایلکس را به جرات می توان یکی از تولید کنندگان مدرن در زمینه ی سیستم های حفاظتی و امنیتی در کشور نامید. مجموعه ی سایلکس اولین تولید کننده ی  ریموت کنترل‌های Code Hopping در داخل کشور می باشد. این مجموعه همواره سعی دارد تا با تولید محصولات متنوع با بالاترین کیفیت فنی، پاسخگوی نیاز های کاربران در سطوح مختلف باشد. دزدگیر اماکن سایلکس SG7+ از تولیدات شرکت سایلکس بوده و دارای 4 زون می باشد که قابلیت اتصال چشمی با سیم، مگنت و انواع سنسور های دزدگیر وایرلس به آن فراهم شده است. دزدگیر سایلکس مدل SG7+ از تلفن کننده سیم کارتی پیشرفته با صفحه ی ال ای دی نیز بهره می برد و قادر به پشتیبانی از  چشمی های بی سیم با فرکانس 433.92 مگاهرتز می باشد. 

مشخصات فنی دزدگیر سیم کارتی سایلکس SG8+

برخی از امکانات و قابلیت های دزدگیر سیم کارتی SG7+ عبارتند از، دارای ریموت Lenex، امکان اعلام خطر به وسیله ی سیم کارت و خط ثابت، قابلیت ثبت و ضبط 99 رخداد آخر همراه با تاریخ و زمان دقیق وقوع، تعیین سطح دسترسی برای کاربران ریموتی، هشدار قطع برق و کاهش میزان شارژ باطری،  امکان نصب سنسور بی‌سیم 433٫92MHz با قابلیت اعلام کاهش ولتاژ باطری، دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالت، امکان تنظیم تاریخ به وسیله ی پیامک و اپلیکیشن، دارای 4 حافظه Admin و 10 حافظه Contact با قابلیت ارسال SMS فارسی و Call برای همه Contact‌ها (مخاطبین)، قابلیت ارسال 9 گزارش مختلف برای ادمین ها، 24 ثانیه پیام قابل ضبط به صورت 1 تا 4 پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic) و Hopping Code – 433.92 MHz.

تفاوت دزدگیر سایلکس مدل sg8 با مدل sg8+

اصلی ترین تفاوت دزدگیر مدل SG7 با مدل SG7+ در منو بندی یکنواخت با کاربری آسان و هم چنین افزایش سرعت عملکرد سیستم می باشد. یکی از تغییرات شکل گرفته در مدل SG7+، تعریف منو جدید Alarm Contact می باشد که موجب عدم نیاز به جداسازی مخاطبین SMS و Call شده است. از دیگر ویژگی هایی که به دزدگیر سایلکس مدل SG7+ اضافه شده است می توان به ثبت همه ی رخداد ها همراه با تاریخ و زمان وقوع، تعیین سطح دسترسی برای کاربران ریموتی، بهره گیر از اپلیکیشن جدید با امنیت بالا و افزایش امنیت سیستم اشاره کرد.

خرید دزدگیر اماکن سیماران
خریدبهترین دزدگیر اماکن
خریدقیمت دزدگیر اماکن کلاسیک
خرید دزدگیر اماکن فایرقیمتوال
خرید نصب دزدگیر اماکن
قیمت دزدگیر اماکن gmk
خرید معرفی دزدگیر اماکن
راهنمای خرید دزدگیر اماکن
دانلود برنامه دزدگیر سایلکس
خرید دزدگیر سایلکس مدل sg7
قیمت دزدگیر سایلکس sg7+
راهنمای نصب دزدگیر سایلکس
قیمت دزدگیر سایلکس سیم کارت خور
قیمت دزدگیر سایلکس pd14
نمایندگی دزدگیر سایلکس تهران
دزدگیر سایلکس sg7 plus

  • 2000 گرم
  • سیم کارتی
  • SG7+
  • سایلکس
  • LCD
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: