دستگاه dvr 8 کانال دوربین مداربسته

1,350,000 تومان

دستگاه دی وی آر 8 کانال

دستگاه DVR قلب یک سیستم مداربسته بشمار می رود که وظیفه ذخیره و نگهداری تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را برعهده دارد. دستگاه dvr 8 کانال دوربین مداربسته از برند هایسیلیکون و مونتاژ چین می باشد و کیفیت تصویری که ارائه می دهد 2 مگاپیکسل است. دی وی آر 8 کانال هایسیلیکون 1080N دارای 8 کانال با 4 صدا و 4 پلی بک (Play Back) می باشد و از دوربین های IP ،ANALOG ،AHD ،CVI و TVIپشتیبانی می کند. این DVR امکان ارسال تصاویر در بستر اینترنت و روی گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی را از طریق نرافزار P6SPRO میسر میسازد و در واقع بستری عالی جهت نظارت تصویری بر محیط مورد نظر فراهم می کند.

دوربین های قابل پشتیبانی

دستگاه dvr 8 کانال دوربین مداربسته دارای 8 کانال و 4 بازپخش (PlayBack) می باشد و نحوه اتصال دوربین مداربسته به این دستگاه از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی و از طریق سوکت BNC نیز می باشد. کیفیت ساخت عالی این دستگاه آن را به یک محصول پر فروش و محبوب تبدیل کرده است، بعلاوه این دستگاه از 1 هارد ذخیره سازی با قدرت بالا بهره می برد، این دستگاه قیمت بسیار مناسبی دارد و به کمک آن می توان تصاویر دوربین مداربسته را به صورت یکپارچه مشاهده کرد. با توجه به آنکه دستگاه DVR بدون نیاز به اینترنت کار می کند قطعا مشکل قطع شدن تصاویر یا ضعیف بودن سیگنال وجود نخواهد داشت. دوربین های پشتیبانی شده توسط دستگاه دی وی آر 8 کانال H.254 دوربین های IP ،ANALOG ،AHD ،CVI و TVI می باشند و از جمله پورت های ورودی و خروجی این دستگاه می توان به پورت های ورودی صدا به منظور نصب میکروفن، پورت های خروجی صدا برای اتصال به اسپیکر و پورت HDMI برای انتقال تصاویر، پورت VGA برای اتصال به نمایشگر، پورت USB به منظور اتصال به کیبورد و موس و ... اشاره کرد.

دی وی آر 8 کانال با 4 ورودی صدا

دستگاه DVR در واقع نقش سرور سیستم مداربسته آنالوگ را ایفا می کند و از طریق این دستگاه ضبط، پخش و انتقال تصویر دوربین مداربسته ممکن خواهد بود و با اتصال DVR به نمایشگر می توان تمامی دوربین ها را به صورت یکپارچه بر روی صفحه مشاهده کرد، بعلاوه به شما این امکان را می دهد که تنظیمات مربوط به نور و رنگ، نوع و زمان بندی ضبط را به نحوه دلخواه خود تنظیم نمایید. دستگاه dvr 8 کانال قابلیت نصب تا 8 دوربین را دارد و از طریق آن می توانید دوربین های گردان یا زوم را کنترل کنید. رزولوشن و تعداد فریم ضبط تصاویر در دستگاه DVR در واقع توانایی سخت افزاری دستگاه را نشان می دهد، تصاویر ضبط شده توسط این دستگاه از کیفیت مناسب 2 مگاپیکسل برخوردارند، همچنین ورودی های صدا بر روی دستگاه نشان دهنده تعداد میکروفن هایی است که میتوانید به دستگاه متصل کنید و این دی وی آر دارای 4 ورودی صدا می باشد.

  • Hisilicon
  • 2 مگاپیکسل
  • 8
  • DVR-2mp -HISILICON 1080n
  • فرمت H.254
  • 4
  • تکنولوژی TVI/CVI/AHD/ANALOG/IP
  • 4 ورودی صدا
مــزایا
مــعایب