حراج! دستگاه dvr 4 کانال دوربین مداربسته

دستگاه دی وی آر 4 کانال 5 مگاپیکسل دوربین مداربسته

1,050,000 تومان

دستگاه دی وی آر 4 کانال 4 پلی بک 4 صدا

DVR یا دستگاه ضبط کننده دیجیتال، تصاویر آنالوگ یا HD دوربین‌های مداربسته را دریافت کرده و پس از تبدیل آن‌ها به داده‌های دیجیتال، روی هارد دیسک ذخیره می نماید. در واقع این دستگاه نقش سرور در سیستم مداربسته را بر عهده دارد و وظیفه‌ی آن، ضبط، پردازش و انتقال تصاویر می باشد. دستگاه دی وی آر 4 کانال یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین دستگاه‌های ضبط کننده به شمار می رود. این دستگاه 4 کانال 4 پلی بک 4 صدا به پردازنده‌ی سیلیکون مجهز شده و با استفاده از تکنولوژی P2P تصاویر را انتقال می دهد. هر 4 تصویر در این دستگاه با کیفیت 2 مگاپیکسل (1080N) و به صورت همزمان نمایش داده می شوند.

سخت افزار دستگاه دی وی آر 4 کانال 

این دستگاه به 4 ورودی صدا به منظور ضبط صدا و 4 ورودی تصویر به منظور ضبط تصاویر دوربین مداربسته مجهز شده است. هر 4 تصویر به صورت همزمان و با کیفیت 2 مگاپیکسل (1080N) قابل مشاهده می باشند. شما می توانید به صورت رایگان و بدون نیاز به IP ثابت، عمل انتقال تصویر را با استفاده از نرم افزار رایگان XMEYE و تکنولوژی P2P انجام دهید. این دستگاه یکی از با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین دستگاه‌های ضبط کننده دیجیتال است که داخل کشور ایران تولید شده و از پردازنده های سیلیکون (Hisilicon) بهره می برد.

انتقال رایگان تصاویر 

ضبط کننده ویدیویی DVR چهار کانال کانال 4 صدا قادر به انتقال تصاویر با استفاده از نرم افزار رایگان XMEYE می باشد. برقراری ارتباط بین نرم افزار نصب شده روی دوربین مداربسته و تلفن همراه با استفاده از تکنولوژی P2P انجام می پذیرد. کافیست نرم افزار XMEYE را روی تلفن هوشمند خود تنظیم کنید تا بتوانید در هر زمان و مکان، محیط مورد نظر خود را تحت کنترل داشته باشید. 

قیمت dvr 4 کانال dahua
قیمت دی وی آر 4 کانال ارزان
قیمت دی وی آر 4 کانال انالوگ
قیمت دستگاه dvr 4 کانال
قیمت دی وی آر 4 کانال هایویژن
قیمت دستگاه 8 کانال دوربین مداربسته
قیمت دستگاه dvr 8 کانال
قیمت دی وی آر 4 کانال سیماران

  • 4 پلی بک
  • پشتیبانی از 4 دوربین مداربسته
  • 1080N
  • 4
مــزایا
مــعایب