دی وی آر 4 کانال 1080N هایسیلیکون

1,050,000 تومان

دستگاه DVR 4 کانال های سیلیکون HiSilicon

دستگاه DVR 4 کانال های سیلیکون با رزولوشن 1080N توانایی ارسال تصاویر بر بستر اینترنت را نیز دارد. دستگاه DVR 4 کانال دارای پورت خروجی صدا جهت اتصال به بلندگو، پورت ورودی صدا جهت نصب میکروفن، پورت های انتقال تصویر HDMI و VGA جهت اتصال به نمایشگر، پورت CVBS جهت اتصال به تلویزیون، پورت های ارتباطی شبکه LAN با پهنای باند مختلف برای اتصال به شبکه یا دستگاه سوئیچ، خروجی آلارم و پورت USB برای اتصال موس یا کیبورد می باشد. قابلیت نصب هارد تا ظرفیت 4 ترابایت و قابلیت برنامه ریزی زمان شروع و پایان ضبط تصاویر بر روی دستگاه DVR 4 کانال با رزولوشن 1080N فراهم شده است. 

بهره گیری از پورت های ورودی و خروجی

دستگاه ضبط DVR مخفف عبارت Digital Video Recorder به معنی دستگاه ضبط دیجیتالی است، که تصاویر آنالوگ ارسال شده از دوربین های مداربسته را تبدیل به دیجیتال و بر روی هارد دیسک ذخیره می کند. دستگاه DVR را می توان به ساده ترین نحو به عنوان سرور سیستم مداربسته آنالوگ معرفی کرد. دستگاه های DVR و یا HD-DVR دارای پورت های ورودی و خروجی متعددی هستند، لازم به ذکر است که وجود هر کدام از پورت های ورودی و خروجی مانند خروجی HDMI، خروجی VGA، پورت USB و پورت شبکه Ethernet در همه مدل ها یکسان نیست. ممکن است در برخی از مدل ها برای مثال پورت ورودی صدا وجود نداشته باشد.

ضبط تصاویر دوربین های مداربسته

از طریق دستگاه DVR می توان تصاویر دوربین های مداربسته را توسط هارد ضبط و در صورت نیاز مجددا بازبینی یا پشتیبان گیری نمود. با اتصال دستگاه DVR به نمایشگر شما می توانید تصویر تمامی دوربین ها را به صورت یکپارچه در یک صفحه مشاهده کنید. دستگاه DVR 4 کانال با رزولوشن 1080N به شما این امکان را می دهد که تصاویر را به نحوه دلخواه خود تنظیم کنید. این تنظیمات شامل تنظیم نور و رنگ، تنظیمات نوع و زمان بندی ضبط خواهد بود. علاوه بر موارد ذکر شده از طریق پورت LAN موجود بر روی دستگاه DVR شما می توانید تصاویر دوربین های خود را در محیط شبکه کامپیوتری مشاهده نمایید. دستگاه DVR 4 کانال قابلیت نصب ۴ دوربین را دارد. توجه داشته باشید که از طریق پورت RS485 موجود بر روی دستگاه DVR، شما می توانید دوربین های گردان یا دوربین های زوم را کنترل کنید.

  • قابلیت انتقال تصویر روی اینترنت و موبایل،
  • قابلیت نصب هارد تا ظرفیت 4 ترابایت
  • 1
  • 4
  • 1080N
  • پورت CVBS جهت اتصال به تلویزیون، VGA جهت اتصال به نمایشگر، پورت های ارتباطی شبکه LAN، قابلیت اتصال دوربین
  • 4
مــزایا
مــعایب