دی وی آر 4 کانال 1080P

1,300,000 تومان

دستگاه DVR 4 کانال

دستگاه DVR 4 کانال از دوربین 2 مگاپیکسل پشتیبانی می کند و شامل 4 پلی بک، ورودی 4 صدا و قابلیت پشتیبانی از 2 هارد می باشد. دستگاه DVR یک دستگاه ضبط کننده ی تصاویر به صورت دیجیتال است. در واقع می توان گفت دستگاه ضبط تصاویر یا همان DVR یک کامپیوتر مختصر شده می باشد. دستگاه ضبط تصاویر، تصویر های آنالوگ را از دوربین های مداربسته دریافت کرده و آن ها را به تصاویر دیجیتال تبدیل می کند. بعد از تبدیل عکس ها به صورت دیجیتال، آن ها را به صورت الکتریکی ذخیره می نماید. رزولوشن تصویر در این دستگاه 1080P می باشد، هر چه کیفیت ضبط تصاویر در دستگاه های ضبط کننده کمتر باشد، مدت زمان ضبط کردن نیز افزایش می یابد. دستگاه های DVR امکان ضبط صدا را نیز به وسیله ی یک میکروفن قوی به دوربین های مداربسته می دهند.

پشتیبانی از دوربین مداربسته

ضبط کننده های ویدئویی DVR دارای مزایای بارز بسیاری نسبت به سایر روش های ضبط فیلم هستند. در مقایسه با سایر دستگاه های مشابه، دستگاه DVR 4 کانال به راحتی قابل تنظیم و استفاده می باشد. همچنین به فضای ذخیره سازی کمتری نیاز دارد و می تواند کیفیت تصویر بالاتری را فراهم کنند. ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال همچنین توانایی بازیابی سریع تر داده ها و مصونیت در برابر سر و صدا را دارند. با این حال ، در مقایسه با نرم افزار مدیریت فیلم یا ضبط کننده های ویدئویی شبکه، یک ضبط کننده ویدیوی دیجیتال قادر به پشتیبانی از دوربین های چندگانه در یک سیستم واحد در مقایسه با سیستم های دیگر می باشد و همچنین می تواند به همان اندازه فریم در ثانیه پردازش کند.

سهولت در استفاده

دستگاه DVR 4 کانال به راحتی نمایش هایی را در لیستی ذخیره می کند که کاربر می تواند در هر زمان به آنها دسترسی پیدا کند. همان طور که می دانید دوربین های مداربسته آنالوگ نیازی به نرم افزار ندارند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند، البته تنها موردی که ممکن است کمی باعث اتلاف وقت شود، تعداد زیاد کابل کشی می باشد.  با خرید دستگاه DVR 4 کانال با کیفیت تصویر 1080P از نصب سریع و پشتیبانی بالا برخوردار خواهید شد. علاوه بر موارد ذکر شده یکی از مهم ترین مزایای دستگاه DVR 4 کانال عدم استفاده از اینترنت می باشد. در چنین شرایطی دیگر نگران ضعیف بودن سیگنال نخواهید بود. لازم به ذکر است که اگر برای خرید سیستم نظارت بودجه محدودی را در نظر گرفته اید خرید دستگاه DVR 4 کانال با توجه به قیمت پایین و کیفیت ساخت عالی که دارد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

  • 4 پلی بک
  • پشتیبانی از 2 هارد
  • پشتیبانی از 4 دوربین مداربسته
  • 1080P
  • 4
مــزایا
مــعایب