حراج! کابل ترکیبی 64 رشته با مغزی 0.6 مس 305 متری

کابل ترکیبی 64 رشته با مغزی 0.6 مس 305 متری

1,159,000 تومان

3,900 تومان به ازای 305 متر

کابل 0.6 مس 64 رشته

از کابل های ترکیبی به منظور اتصال دوربین مداربسته به دستگاه های ضبط کننده تصاویر استفاده می شود که سیگنال های دیتا را از دوربین مدار بسته به دستگاه DVR برای پردازش و نمایش تصاویر بر روی نمایشگرها ارسال می کند. کابل ترکیبی 64 رشته با مغزی 0.6 مس 305 متری دارای مغز مس (CU) با قطر 0.6 می‌باشد، این کابل ترکیبی دارای شیلد 64 رشته CCA است و کیفیت روکش آن پلی اتیلن می‌باشد. در این کابل علاوه بر کابل انتقال دیتا، 2 رشته برق به رنگ های قرمز و مشکی نیز وجود دارد که رشته‌های برق کابل دوربین از جنس CCA است و از دسته کابل‌های CCTV به حساب می‌آید. این کابل در حلقه 305 متری موجود می باشد و روکش PVC کاملا نرم، شیلد متراکم، فویل مسی و در آخرین لایه مغزی تمام مس با قطر 0.6 میلی‌متری این کابل را به کابلی با کیفیت تبدیل کرده است.

مناسب متراژ های پایین

کابل ترکیبی برای انتقال تصاویر و تامین انرژی الکتریکی دوربین های مداربسته به کار می رود. کابل ترکیبی به راحتی کابل کشی می شود و نیازی به کابل کشی جداگانه برای برق ندارد که این یک راه برای صرفه جویی در هزینه های شماست. البته بهتر است از این کابل های برای مکان هایی با متراژ بزرگ استفاده نشود، زیرا کارایی این کابل در متراژ های بزرگ کاهش می یابد و کابل ترکیبی 64 رشته برای متراژ های 70 و زیر 70 متر مناسب هستند.

کاهش هزینه ها و سهولت نصب

نام کابل ترکیبی برگرفته شده از شکل کابل است که ترکیبی از کابل تصویر و برق 12 ولت است، به این معنا که همراه کابل کواکسیال کابل برق هم وجود دارد که همین امر موجب کاهش هزینه ها و سهولت کار نصب می شود. کاری که کابل ترکیبی 64 رشته با مغزی 0.6 مس انجام می دهد مشابه با کابل آنتن است و اتصال را بین دستگاه دی وی آر و دوربین به منظور ارسال تصاویر برقرار می کند که کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دی وی آر با کیفیت کابل ارتباط مستقیم دارد. این کابل برای دوربین های آنالوگ و AHD کاملا مناسب است و استفاده از این کابل ترکیبی موجب سهولت در نصب و بالا بردن اطمینان به دلیل تجمع کابل های برق در یک رک می شود.

  • 64 رشته CCA
  • 0.6 مس
  • 305 متر
مــزایا
مــعایب