حراج! دوربین اسپید دام کیس بزرگ AHD

دوربین اسپید دام کیس بزرگ AHD

7,500,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دوربین مداربسته اسپید دام AHD با کیفیت 2 مگاپیکسل

دوربین اسپید دام (Speed Dome) یکی از دوربین‌های مداربسته قدرتمند به منظور کنترل تردد و بررسی جزییات است. این دوربین با نام‌های دوربین مداربسته PTZ (Pan Tilt Zoom)، دوربین مداربسته گردان و دوربین چرخشی نیز شناخته می شود. دوربین‌های مداربسته اسپید دام از نظر ظاهری شبیه به دوربین‌های دام هستند اما دارای قابلیت چرخش بوده و بسیار پیشرفته تر عمل می کنند. دوربین مداربسته AHD اسپید دام ارائه شده توسط شرکت دوبرکا دارای کیفیت تصویری 2 مگاپیسل (Full HD) است که می تواند تصاویری با کیفیت مطلوب ارائه نماید. این دوربین دارای لنز زوم 480x و دید در شب 150 متر می باشد و از فناوری‌های به کار رفته در آن می توان به قابلیت‌های DWDR و 3D DNR اشاره کرد. دوربین‎‌های اسپید دام دارای قابلیت‌های منحصر بفردی هستند که در سایر دوربین‌ها وجود ندارد، این قابلیت ها به وسیله کیبورد دوربین موجود در اتاق مانیتورینگ قابل کنترل هستند و موجب تمایز دوربین اسپید دام با سایر دوربین‌ها شده اند.

کاربرد دوربین مداربسته اسپید دام 

دوربین مداربسته اسپید دام AHD با کیفیت تصویری 2 مگاپیکسل را می توان در محیط‌هایی مانند محوطه بیمارستان‌ها، اتوبان و خیابان‌ها، اداره‌ها و محیط‌های بدون سقف مانند مزارع کشاورزی، مرغداری و ... مورد استفاده قرار داد. اگر در چنین فضاهای وسیعی از دوربین مداربسته اسپید دام (Speed Dome) استفاده نکینم باید تعداد زیادی دوربین مداربسته با لنز ثابت نصب نماییم که این کار هم مستلزم صرف هزینه‌های زیاد است و هم استفاده از دوربین‌های مداربسته متعدد دارای نقاط کور، منطقی نمی باشد. کاربر می تواند از 2 عدد دوربین مداربسته اسپید دام به جای 8 عدد دوربین مداربسته بولت استفاده کند و بهترین تصاویر را با کیفیت مطلوب از محیط مورد نظر در اختیار داشته باشد.

قابلیت‌های دوربین مداربسته اسپید دام

دوربین مداربسته اسپید دام 2 مگاپیکسل AHD و در کل همه‌ی دوربین‌های اسپید دام دارای قابلیت‌ها و امکانات ویژه ای هستند که این قابلیت‌ها را نمی توان در سایر دوربین‌های مداربسته مشاهده کرد، این قابلیت‌ها PTZ Function نامیده می شوند که امکاناتی نظیر Preset ،Pattern ،Tour ،Power up Action ،Idle Motion را شامل می شود. کاربر می تواند به وسیله‌ی قابلیت Preset نقاطی از تصویر را به دوربین معرفی کند که امکان سوئیچ بین این نقاط تعریف شده به شکل دستی برای او فراهم باشد. برای اجرای برنامه چرخشی بر حسب ثانیه و در زمان معین بین چند Preset تعریف شده، قابلیت Tour مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از قابلیت Pattern محدوده گسترده ای از تصویر را به شکل عمودی، افقی و مورب به دوربین مداربسته اسپید دام معرفی کنید تا لنز دوربین مداربسته در محدوده تعیین شده و با سرعت مشخص شده توسط شما، به صورت پیوسته در حال حرکت باشد. قابلیت Power up Action در صورت قطعی جریان برق استفاده می شود که توسط آن می توان تعریف کرد که پس از وصل مجدد برق کدام Preset ،Pattern ،Tour اجرا شوند. کاربردی ترین قابلیت دوربین اسپید دام، Idle Motion است که کاربر به کمک آن تعیین می کند که در زمان بیکاری دوربین، چه عملیاتی به اجر در آیند تا استفاده از دوربین در بهینه ترین حالت خود باشد. 


دوربین اسپید دام سونی
دوربین اسپید دام چیست
قیمت دوربین اسپید دام ip
دوربین اسپید دام با زوم بالا
قیمت دوربین اسپید دام داهوا
دوربین اسپید دام وای فای
دوربین اسپید دام ارزان
دوربین اسپید دام ارزان قیمت

 • 5 کیلوگرم
 • (220×353.4mm (8.66×13.91
 • دوربین مداربسته AHD اسپید دام (Speed Dome)
 • IP66
 • 150 متر
 • 4-120mm, 30X
 • 2 مگاپیکسل
 • 58-21.7 درجه
 • 12V DC
 • حداکثر 30 وات
 • 16x
 • دستی/ نیمه خودکار / خودکار
مــزایا
مــعایب