دوربین مداربسته دام رویژن 2 مگاپیکسل

موجود / تماس بگیرید

دوربین مداربسته دام رویژن

دوربین مداربسته دام رویژن با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل دارای برد sony 323، دید در شب رنگی به متراژ 30 متر و نوع اتصال با سیم می باشد. دوربین مداربسته دام ریویژن 2 مگاپیکسل RN - 670 IP PL از پردازنده Hisilicon Hi3518EV200 با لنز 5 مگاپیکسل پشتیبانی می کند. برند ریویژن یکی از برندهای دوربین مداربسته در ایران است. دوربین مداربسته دام ریویژن از بدنه تمام فلزی بسیار مقاوم به همراه پایه فلزی دیواری اضافی برخوردار می باشد. هم چنین با نصب بر روی دیوار می توانید از تمام قابلیت های دوربین دام ریویژن استفاده کنید.

دید در شب دوربین دام

دوربین مداربسته رویژن RN-670 IP PL از قابلیت دید در شب IR برخوردار است. توجه داشته باشید که این قابلیت در هزینه این دوربین تفاوت زیادی ایجاد نمی کند. برد دید در شب دوربین مداربسته دام ریویژن با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل متوسط می باشد. در صورتی که به برد بیشتری نیاز دارید توصیه می کنیم از دوربین مداربسته بولت استفاده کنید. هم چنین می توانید در کنار دوربین مداربسته دام ریویژن از پروژکتور مادون قرمز استفاده نمایید. از ویژگی های این دوربین مداربسته می توان به قابلیت تشخیص حرکت و آلارم ورودی و خروجی و قابلیت تنظیمات دوربین از طریق وب اشاره نمود. نکته ای بسیار مهم در رابطه با این دوربین امکان به روزرسانی آن از طریق اینترنت است. لازم به ذکر است که این دوربین قابلیت ضبط صدا را ندارد.

لنز و زاویه دید دوربین دام

دوربین مداربسته دام رویژن از نظر نوع لنز به دو دسته تقسیم بندی می شود که می توان به وریفوکال و ثابت اشاره نمود. فاصله کانونی این لنزها متفاوت است و در عین حال زاویه دید متفاوتی را ارائه می دهند. از ویژگی های دوربین مداربسته دام می توان به قابلیت موبایل مانیتورینگ در IOS و Android و پشتیبانی از اپلیکیشن انتقال تصاویر از طریق موبایل اشاره نمود. شما می توانید از این دوربین در اماکن اداری و تجاری، ساختمان های مسکونی، هتل ها، رستوران ها و سالن های غذاخوری، مدارس و آموزشگاه ها، کتابخانه ها و سایر محیط ها استفاده نمایید. کیفیت تصویر دوربین مداربسته ریویژن مدل RN-670 IP PL برابر با 2 مگاپیکسل است. دوربین مداربسته دام از دسته دوربین های چرخشی می باشد. اگر قصد خرید دوربین مداربسته ریویژن RN-670 IP PL را دارید می توانید از طریق خطوط ارتباطی وجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • RN-670 IP PL
  • ریویژن
  • 30 متر - رنگی
  • 5 مگاپیکسل
  • 2 مگاپیکسل
  • Hisilicon Hi3518EV200
مــزایا
مــعایب