دوربین بولت سیم کارت خور 2 آنتن

5,500,000 تومان

دوربین بولت سیمکارتی 2 مگاپیکسل

دوربین بولت سیم کارت خور 2 آنتن نسل جدیدی از دوربین های مداربسته می باشد که علاوه بر پشتیبانی از قابلیت اتصال بیسیم (Wifi) امکان استفاده مستقیم از اینترنت 3G یا 4G از طریق سیمکارتی که درون خودشان قرار می گیرد را خواهند داشت و در برخی از مدل ها حتی می توان از این دوربین ها به عنوان یک مودم سیمکارتی نیز استفاده نمود. این دوربین از نوع دوربین های بولت است و از کیفیت 2 مگاپیکسل برخوردار است، بعلاوه مجهز به LED IR می باشد که با امواج مادون قرمز خود موجب شده تا این دوربین از دید در شب نیز بهره ببرد، لنز موجود در این دوربین لنز فیکس 4 میلیمتری می باشد.

دوربین سیم کارتی با شبکه 3G/4G

دوربین بولت سیم کارت خور 2 آنتن ترکیب ماژول دوربین مداربسته تحت شبکه وایرلس و مودم 4G می باشد به همین جهت امکان استفاده از دوربین به عنوان روتر مودم وایرلس نیز امکان پذیر است و این دوربین می تواند علاوه بر ارسال تصاویر در بستر اینترنت به عنوان یک مودم 3G/4G وای فای مورد استفاده قرار گیرد. این دوربین داری قابلیت P2P جهت انتقال آسان و رایگان تصاویر می باشد و امکان استفاده از اینترنت 3G و 4G را با توجه به سیمکارتی که درون آن قرار می گیرد، فراهم می کند و این دوربین به هیچ گونه کابلی احتیاج ندارد.

استفاده آسان و سرعت بالا

دوربین مداربسته سیمکارتی مجهز به درگاه کارت حافظه (SD Card) می باشد که امکان ضبط صدا و تصویر را برای شما فراهم می کند. تنظیمات این دوربین بسیار آسان است و استفاده از آن نیاز به تجهیزات و تنظیمات پیچیده IP ندارد. دوربین بولت سیم کارتی با شبکه 3G/4G سرعت و کیفیت بالایی را فراهم می کند و استفاده از این دوربین موجب صرفه جویی در هزینه های سخت افزاری و نصب می شود و بسیار ارزان تر، پایدار تر و قابل اطمینان تر از دوربین های سیمی است.

  • Fixed 4mm Lens
  • 2.0MP
  • 2.0MP 4G Sim Card Bullet CAMERA
  • 3G/4G SIM Card Slot
  • SD Card Slot for local storage
  • 4pcs Array IR LED
مــزایا
مــعایب