دوربین دام سیم کارت خور

موجود / تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

دوربین مداربسته سیم کارت خور 4G 

دوربین مداربسته سیم کارت خور 4G با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل به منظور نظارت آنلاین بر محیط مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین قابلیت استفاده در محیط‌هایی مانند خانه، دفتر کار، اداره، انبار و... را دارد و برای استفاده از آن بایستی یک سیم کارت 4G داخل دوربین قرار دهید تا آنلاین شده و به وسیله‌ی نرم افزار تلفن همراه قابل دسترسی باشد. دوربین مداربسته سیم کارت خور 4G از لنز وریفوکال 2.8-12 میلی متری بهره می برد و دارای اسلات حافظه‌ی داخلی برای ذخیره سازی تصاویر است. 

دوربین مداربسته دام 

دوربین مداربسته دام دارای ظاهری گنبدی شکل بوده و در انوع دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ به بازار عرضه می شود. این نوع دوربین عمدتا در محیط‌های داخلی و به شکل سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در حوزه‌های غیر صنعتی از این دوربین استفاده می کنند. دوربین مداربسته دام مناسب برای خانه، اداره، فروشگاه و مجتمع‌های مسکونی می باشد.

دوربین مداربسته سیم کارت خور 

دوربین مداربسته سیم کارت خور نوعی دوربین مداربسته بوده و قادر به ارسال تصاویر ضبط شده به وسیله‌ی اینترنت 3G یا 4G می باشد، از این رو نیازی به دستگاه‌های ضبط کننده DVR و NVR ندارد. دوربین مداربسته سیم کارت خور می تواند تصاویر را توسط اتصال بی سیم و بدون نیاز به کابل کشی، ارسال نماید. بیشتر دوربین‌های مداربسته سیم کارت خور علاوه بر اسلات سیم کارت، از امکان اتصال به وسیله‌ی کابل شبکه نیز بهره می برند. اسلات رم موجود در این نوع دوربین‌ها موجب می شود تا آن‌ها قادر به ذخیره سازی تصاویر روی حافظه جانبی خود باشند.

  • دوربین مداربسته وای فای سیم کارت خور 4G
  • لنز وریفوکال 2.8-12 میلی متر
  • 2 مگاپیکسل
  • 3G/4G
مــزایا
مــعایب