حراج! دوربین رومیزی بی سیم تحت شبکه مدل V380

دوربین رومیزی بی سیم تحت شبکه مدل V380

650,000 تومان

455,000 تومان

دوربین مداربسته تحت شبکه V380

دوربین رومیزی بی‌سیم تحت شبکه مدل V380 دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل و از نوع دوربین های بی‌سیم تحت شبکه مدل TP G66608-1080P می باشد. قیمت این دوربین با وجود قابلیت های ویژه ای که دارد بسیار مناسب است، بعلاوه بسیار سبک و جمع‌و‌جور بوده و از طریق اتصال بی‌سیم (Wifi) به مودم متصل می شود. دوربین تحت شبکه V380 محیط خود را بدون هیچ نقطه کوری به صورت 360 درجه حتی در تاریکی نیز پوشش می دهد و شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن V380 روی PC و یا گوشی همراه Android یا ios خود محیط مورد‌نظر را از هر مکانی که هستید به‌ صورت آنلاین و با کیفیت HD و با امکان شنود صدا و مکالمه‌ی دوطرفه کنترل نمایید.

زاویه دید 360 درجه حتی در تاریکی

دوربین مداربسته رومیزی بی سیم تحت شبکه مدل V380 با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل یک دوربین بی سیم تحت شبکه است که به صورت بی‌سیم به مودم اینترنت وصل می شود و با نصب اپلیکیشن قدرتمند و کاربردی V380 روی تلفن همراه می توان مکان مورد نظر را به صورت 360 درجه حتی در تاریکی هم مشاهده کرد. دوربین رومیزی بی سیم تحت شبکه مدل V380 امکان شنود صدا و مکالمه‌ی دو طرفه را نیز فراهم می کند. با نصب یک حافظه RAM روی این دوربین رومیزی می توان تصاویر را روی آن ذخیره نمود و نیازی به دستگاه های ضبط کننده تصاویر (DVR) ندارد و کاربر با استفاده از نصب برنامه کاربردی این دوربین می تواند تصاویر محل را در گوشی خود ذخیره نماید.

قابلیت اتصال به صورت Local

دوربین رومیزی بی سیم تحت شبکه مدل V380 با دارا بودن شبکه بی‌سیم (Local) این امکان را به شما می‌دهد تا در صورت نداشتن اینترنت هم بتوانید به‌ صورت مستقیم به دوربین وصل شده و تا فاصله بیش از 10 متر حتی با وجود مانع، تصویر را به‌صورت آنلاین مشاهده و مدیرت کنید. از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به برخوردار بودن از قابلیت Motion alarm و فرستادن پیغام روی تلفن همراه در صورت هر گونه رفت و آمد در محیط، ارائه تصاویر در حالت های مختلف و امکان نصب روی دیوار یا سقف اشاره کرد.


دوربین مداربسته سیم کارت خور خورشیدی
دوربین خورشیدی سیم کارت خور دیجی کالا
لیست قیمت دوربین مداربسته خورشیدی
دوربین مداربسته بیسیم خورشیدی
دوربین مدار بسته بیسیم ارزان قیمت
دوربین بیسیم خورشیدی
دوربین مداربسته خورشیدی سیم کارتی
قیمت دوربین مدار بسته بیسیم
دوربین لامپی v380 دیجی کالا
قیمت دوربین v380 pro
آموزش نصب دوربین v380
قیمت دوربین لامپی v380
قیمت دوربین v380s
دوربین مداربسته تحت شبکه بی سیم مدل xp-219
خرید دوربین v380
دوربین تحت شبکه بی سیم وی سونیک مدل v380s

  • TP G66608-1080P
  • وزن سبک، نصب راحت روی دیوار یا سقف، قابلیت اتصال به دوربین در صورت عدم اینترنت و به صورت local، دارا بودن قابلیت Motion alarm و فرستادن پیغام روی تلفن همراه در صورت هر گونه رفت و آمد در محیط، ارائه ی تصاویر در حالت های مختلف
  • بی سیم
  • 2 مگاپیکسل
  • 360 درجه حتی در تاریکی
مــزایا
مــعایب