فیش BNC پیچی: فروش در پک صد تایی

12,000 تومان

7,000 تومان به ازای d; unn

پک صدتایی فیش BNC پیچی

از فیش BNC پیچی به منظور اتصال دوربین های مداربسته و دستگاه DVR به کابل استفاده می شود و در حقیقت ساده ترین راه اتصال کابل کواکسیال به دوربین مدار بسته استفاده از فیش BNC پیچی است و تنها وجود یک پیچ‌ گوشتی کافی است که بتوان این اتصال را به آسانی و بدون صرف زمانی طولانی برقرار کرد. پک صدتایی فیش BNC پیچی جزو تجهیزات جانبی سیستم های حفاظتی به شمار می رود و همانند اتصال دهنده های دیگر BNC ها نیز به صورت نری و مادگی به یکدیگر متصل می شوند و شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده اند، بعلاوه فیش BNC پیچی ضد نویز و ضد زنگ بوده و نوسان کمی ایجاد می کند.

اتصال آسان فیش BNC پیچی

فیش BNC پیچی از نام سازنده ی آن Bayonet Neill-concelman گرفته شده است، این فیش برای ایجاد اتصال در دوربین مدار بسته به کار می رود. استفاده از فیش بی ان سی پیچی نسبت به BNC های دیگر آسانتر می باشد اما از استحکام کمتری نسبت به سایر BNC ها برخوردار است. برای اتصال بی ان سی پیچی تنها استفاده از یک پیچ گوشتی کافی است و در کمترین زمان ممکن اتصال کابل با سیستم موردنظر برقرار می شود، همچنین جنس استفاده شده در مغزی این فیش مس می باشد که کمترین نوسان و نویز را ایجاد می کند. 

تأثیر فیش BNC در کیفیت تصاویر دوربین

کیفیت فیش BNC در نداشتن قطعی و نویز در تصویر یک عامل کلیدی است و می تواند بر روی کیفیت تصویر و صدای دوربین مداربسته تاثیر داشته باشد، اگر با حرکت دستگاه دوربین مداربسته تصویر یا صدای دوربین مداربسته قطع می شود به فکر تعویض فیش های بی ان سی خود باشید. بعلاوه نحوه اتصال کابل کواکسیال به کانکتور BNC یکی از مهم‌ترین نکات نصب یک سیستم مداربسته می باشد که اگر به درستی صورت نگیرد می تواند موجب اتصال کوتاه، قطعی و تضعیف سیگنال و قطع و وصل شدن تصویر بر اثر لرزش گردد.

  • پیچی
  • BNC
  • ضد زنگ و ضد نویز
  • مس
مــزایا
مــعایب