فیش BNC پرسی: فروش در بسته های صدتایی

6,800 تومان

4,000 تومان به ازای 1عدد

پک صدتایی فیش BNC پرسی

فیش BNC پرسی برای اتصال دوربین های مداربسته و دستگاه DVR به کابل استفاده می شود و برای نصب این فیش ها نیازمند داشتن پرس BNC می باشید. پک صدتایی فیش BNC پرسی جزو تجهیزات جانبی سیستم های حفاظتی به شمار می رود و کابلی ایده آل برای سیستم دوربین مداربسته است، بعلاوه همانند اتصال دهنده های دیگر BNC ها نیز به صورت نری و مادگی به یکدیگر متصل می شوند. این فیش با وزن و ابعادی نسبتا سبک و کوچک و بدنه مقاوم از جنس برنج با کیفیتی عالی و استحکام بالا به فروش می رسد.

تأثیر فیش BNC در کیفیت تصاویر دوربین

فیش BNC پرسی برای کابل های دوربین مداربسته مناسب می باشد، این فیش می تواند به تلویزیون یا سایر دستگاه های دیجیتال ضبط کننده متصل شود. کیفیت فیش BNC در نداشتن قطعی و نویز در تصویر یک عامل کلیدی است و می تواند بر روی کیفیت تصویر و صدای دوربین مداربسته تاثیر داشته باشد. پک صدتایی فیش BNC پرسی از نوسان و نویز کمی برخوردار است که این اطمینان را به شما می دهد که با اتصال درست، قطعی و تضعیف سیگنال تا حدود زیادی رخ نمی دهد.

استحکام بالای فیش BNC پرسی

فیش BNC برای کاربرد های مختلفی ساخته شده است که دوربین مداربسته یکی از موارد استفاده از آن است. این فیش یک نوع از انواع فیش های BNC می باشد که فیش و کابل را به وسیله پرس کردن به هم متصل می کند، در واقع مغزی و شیلد کابل به وسیله ماشین پرس مخصوص بر روی فیش محکم می شوند. فیش BNC پرسی از استحکام بالایی نسبت به سایر بی ان سی ها برخوردار است، این فیش BNC ضد زنگ بوده و با بدنه مقاوم از جنس برنج و با کیفیت بالا به فروش می رسد.

  • پرسی
  • ضد زنگ و ضد نویز
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: