دستگاه کنترل پمپ آب

12,800,000 تومان

دستگاه کنترل پمپ آب

دستگاه کنترل پمپ آب کشاورزیار امکان نظارت کامل بر وضعیت کابل ها و تجهیزات چاه های کشاورزی را بری شما فراهم می کند. این دستگاه مانند دزدگیر اماکن عمل کرده و شما را از سرقت کابل ها و ترانس برق، ورود افراد به موتور خانه و انبار، قطع و وصل شدن برق شبکه، تغییرات فشار آب، خاموش و روشن شدن دستگاه و وضعیت برق مطلع می کند، بعلاوه امکان ذخیره 7 شماره تلفن روی این دستگاه وجود دارد و از طریق پیام یا تماس می توانید از وضعیت تجهیزات با خبر شوید.

دستگاه پمپ دزد گیر آب و کابل برق

با دستگاه کنترل پمپ آب دیگر نگران دزدیده شدن کابل ها، ترانس برق و تجهیزات چاه های کشاورزی خود نباشید. کنترل تجهیزات برق و وضعیت پمپ آب برای کشاورزانی که زمین آن ها جدا از محدوده زندگی آن ها می باشد همواره نگران کننده است اما با این دستگاه می توانید در هر جایی که هستید از سرقت کابل ها و ترانس برق، ورود افراد به موتور خانه و انبار، قطع و وصل شدن برق شبکه، تغییرات فشار آب، خاموش و روشن شدن دستگاه و وضعیت برق مطلع شوید و در واقع به عنوان دزدگیر اماکن عمل می کند.

اطلاع از وضعیت از طریق پیام یا تماس

دستگاه کنترل پمپ آب کشاورزیار جهت نظارت و کنترل چاه های کشاورزی است و بدون حضور کشاورز در مزرعه مشکلات بسیاری را حل می کند. این دستگاه امکان تشخیص وجود برق یا نبود برق در کابل های فشار قوی و ضعیف را به شما اطلاع می دهد و در صورت قطعی برق توسط اداره برق و نبود برق اگر در مسیر دزدی از کابل صورت بگیرد نیز آن را تشخیص خواهد داد. این دستگاه امکان اجرای دستوارت از شماره تلفن های مختلف با رمز از طریق تلفن ثابت و همراه به صورت تماس و پیام کوتاه را فراهم می کند و امکان ذخیره هفت شماره همراه روی این دستگاه وجود دارد.

  • امکان ذخیره هفت شماره همراه روی دستگاه، امکان اجرای دستوارت از شماره تلفن های مختلف با رمز از طریق تلفن ثابت و همراه به صورت تماس و پیام کوتاه
مــزایا
  • مقرون به صرفه
  • عملکرد عالی
مــعایب