دوربین دید در شب 2مگا پیکسل AHD

موجود / تماس بگیرید

دوربین مداربسته دید در شب 2 مگاپیکسل AHD

دوربین مداربسته AHD همان دوربین مداربسته آنالوگ می باشد اما از وضوح تصویری بالاتری برخوردار است. دوربین‌ مداربسته دید در شب AHD  با وضوح  تصویری 2 مگاپیکسل، قادر به ارائه‌ی تصاویر با کیفیت مطلوب بوده و جنس بدنه آن از فلز می باشد، بنابراین می توان در محیط‌های داخلی و خارجی از آن استفاده نمود. از ویژگی های بسیار مهم این دوربین می توان به نوع تصویر، قابلیت دید در شب تا عمق 35 متر و هم چنین مسافت انتقال داده روی کابل اشاره کرد. انتقال داده در این محصول نیز مانند دوربین‌های مداربسته آنالوگ سنتی با استفاده از کابل کواکسیال صورت می گیرد، با این تفاوت که مسافت انتقال در دوربین مداربسته AHD تا 500 متر و در دوربین‌های مداربسته آنالوگ تا 100 متر می باشد.

افزایش مسافت انتقال داده با دوربین مداربسته AHD

دوربین مداربسته AHD یا دوربین Analog High Definition CCTV به دوربین‌های مداربسته آنالوگ با وضوح تصویری بالا گفته می شود. بزرگترین مشکل دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی رزولوشن پایین آن ها بود که تکنولوژی های جدید به ویژه تکنولوژی AHD به منظور رفع این مشکل ایجاد شدند. دوربین های AHD مانند دوربین های آنالوگ از کابل های کواکسیال به منظور انتقال داده‌ها استفاده می کنند، اما مسافت انتقال در دوربین‌های AHD تا 500 متر و در دوربین‌های آنالوگ تا 100 متر می باشد. دوربین مداربسته دید در شب 2 مگاپیکسل نیز یکی از دوربین‌های مداربسته AHD بوده و از پردازشگر تصویر XM و لنز ثابت با زاویه دید 90 درجه و زاویه دید 40 درجه به صورت زوم بهره می برد. جنس بدنه‌ی این دوربین از فلز بوده و دارای قابلیت دید در شب تا عمق 35 متر می باشد. دوربین مداربسته دید در شب AHD فوق به دلیل برخورداری از کیفیت 2 مگاپیکسل، قادر به ارائه‌ی تصاویر با وضوح تصویری قابل قبول است. این محصول دارای کیفیت و قیمت رقابتی در بین دوربین های مداربسته 2 مگاپیکسل موجود در بازار بوده و برای کاربرانی که به دنبال کیفیت خوب و قیمت ارزان هستند، بهترین گزینه می باشد.

 پردازنده تصویر دوربین مداربسته AHD

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در کیفیت تصویر دوربین مداربسته، پردازنده‌ تصویر می باشد. دوربین های مداربسته AHD عمدتا از 3 نوع پردازنده‌ی تصویر بهره می برند که هر یک از این پردازنده‌ها دارای چند نوع چیپ تصویر متفاوت هستند. پردازنده‌های مورد استفاده در دوربین‌های مداربسته AHD شامل پردازنده‌های Sony، Aptina و پردازنده OV یا OmniVision می باشند. سه نوع پردازنده‌ی ذکر شده از نوع چیپ تصویر CMOS بوده و به وسیله‎‌ی شرکت‌های متفاوتی ارائه شده اند. 

  • دوربین مداربسته AHD دید در شب
  • پردازشگر تصویر XM
  • 35 متر
  • لنز ثابت با زاویه دید 90 درجه و زاویه دید 40 درجه
  • 2 مگاپیکسل
  • فلز
مــزایا
مــعایب