خرید و فروش فیش BNC پیچی

8,000 تومان

فیش BNC پیچی

فیش های BNC بسته به نوع اتصال خود انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها فیش BNC پیچی است. از فیش BNC پیچی برای اتصال دوربین مداربسته و دستگاه DVR به کابل استفاده می شود و در حقیقت ساده ترین راه اتصال کابل به دوربین مدار بسته استفاده از فیش BNC پیچی است و تنها وجود یک پیچ‌ گوشتی کافی است که بتوان این اتصال را به آسانی برقرار کرد و وقت زیادی برای اتصال فیش صرف نکرد. این فیش در تجهیزات جانبی دوربین های مداربسته موجود است، بعلاوه فیش BNC پیچی ضد نویز و ضد زنگ بوده و به همین دلیل می توان از برقراری یک اتصال درست اطمینان حاصل کرد. 

فیش BNC پیچیمورد استفاده برای اتصالات دوربین مداربسته

فیش BNC نوعی فیش ارتباطی است که به منظور اتصال کابل‌های کواسیال بکار می‌رود و در ساخت اتصالات صوتی و تصویری درجه اول در دوربین های مداربسته و مانیتور ها مورد استفاده قرار می گیرد، بعلاوه در زمینه‌های متفاوتی از جمله تجهیزات دوربین مداربسته و رادیویی،تلویزیونی، تجهیزات آزمایشگاهی، سیگنال‌های ویدیویی و همچنین برخی شبکه‌های کامپیوتری کاربرد دارد. همانند سایر کابل های اتصال دهنده، BNC ها نیز بصورت نری و مادگی به یکدیگر متصل می‌شوند و شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده می‌باشند. نحوه اتصال کابل کواکسیال به کانکتور BNC، یکی از مهمترین نکات نصب یک سیستم مداربسته می باشد که اگر به درستی صورت نگیرد می تواند موجب اتصال کوتاه، قطعی و تضعیف سیگنال و قطع و وصل شدن تصویر بر اثر لرزش گردد.

سادگی اتصال و صرفه جویی در وقت

فیش های BNC بسته به نوع اتصال خود انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها فیش BNC پیچی است. از فیش BNC پیچی برای اتصال دوربین مداربسته و دستگاه DVR به کابل استفاده می شود و در حقیقت ساده ترین راه اتصال کابل به دوربین مدار بسته استفاده از فیش BNC پیچی است و تنها وجود یک پیچ‌ گوشتی کافی است که بتوان این اتصال را به آسانی برقرار کرد و وقت زیادی برای اتصال فیش صرف نکرد و این اطمینان را حاصل کرد که با اتصال درست، قطعی و تضعیف سیگنال تا حدود زیادی رخ نمی دهد. در واقع این فیش در تجهیزات جانبی دوربین های مداربسته موجود است. فیش BNC پیچی ضد نویز و ضد زنگ می باشد و به همین دلیل می توان از برقراری یک اتصال درست اطمینان حاصل کرد.   • 10 گرم
  • پیچی
  • BNC
  • ضد زنگ و ضد نویز
  • فلز
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: