کابل rg 59 ترکیبی دوربین مداربسته عمده

1,159,000 تومان

وابستگی نوع کابل و کیفیت تصاویر

یکی از اجزای موردنیاز سیستم دوربین مداربسته کابل های تصویر می باشند که نقش بسزایی در کیفیت تصاویر ارسالی به دستگاه های ضبط کننده تصاویر دارند. در سیستم های مداربسته آنالوگ کابلی که از دوربین مداربسته به دستگاه ضبط DVR متصل می گردد کابل کواکسیال نام دارد که سیگنال های دیتا را از دوربین مدار بسته به دستگاه DVR برای پردازش و نمایش تصاویر بر روی نمایشگرها ارسال می کند. کابل rg 59 ترکیبی دوربین مداربسته عمده دارای مغز مس (CU) با قطر 0.7 می‌باشد، این کابل ترکیبی دارای شیلد محافظ نویز از جنس CCA 96 رشته است و کیفیت روکش آن پلی اتیلن می‌باشد. در این محصول علاوه بر کابل انتقال دیتا، 2 رشته برق به رنگ های قرمز و مشکی با نمره 0.5 نیز وجود دارد که رشته‌های برق کابل دوربین از جنس CCA است و از دسته کابل‌های CCTV به حساب می‌آید. این کابل در حلقه های 100 متری و 3005 متری موجود می باشد و روکش PVC کاملا نرم، شیلد متراکم، فویل مسی و در آخرین لایه مغزی تمام مس با قطر 0.7 میلی متری این کابل را به کابلی با کیفیت تبدیل کرده است.

پایداری و دوام بالای کابل های ترکیبی

نام کابل ترکیبی برگرفته شده از شکل کابل است که ترکیبی از کابل تصویر و برق 12 ولت است، به این معنا که همراه کابل کواکسیال کابل برق هم وجود دارد که همین امر موجب کاهش هزینه ها و سهولت کار نصب می شود. کابل های کواکسیال ترکیبی RG59 در متراژ های بالای سیم کشی دوربین های مداربسته کاربرد دارند. کاری که کابل rg 59 ترکیبی انجام می دهد درست مشابه با کابل آنتن انتقال تصاویر است و اتصال را بین دستگاه دی وی آر و دوربین به همین منظور برقرار می کند و البته که کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دی وی آر با کیفیت کابل ارتباط مستقیم دارد، همچنین این کابل rg 59 ترکیبی دوربین مداربسته عمده با پهنای باند 300 مگاهرتزی مورد نیاز اکثر سرویس های مخابراتی به منظور انتقال مناسب تصویر، همراه با ظرفیت بالای انتقال قرار گرفته و قابلیت یکپارچه سازی آن و قرار دادن تغذیه دوربین ها در یک نقطه متمرکز موجب بالا بردن اطمینان به دلیل جمع شدن برق ها در یک رک شده است و مزایایی همچون دوام و پایداری بالا همراه با کاهش هزینه ها را به دنبال دارد.

نویز پایین برای استفاده در متراژ زیر 500 متر

کابل های کواکسیال RG59 که از مغزی مفتولی و شیلد تشکیل شده اند در متراژ های نسبتا کمتری قابل استفاده بوده و مناسب ترین متراژ حداکثر کابل کشی تا 500 متر به صورت مستقیم می باشد. در صورت استفاده برای بیش از این متراژ عموما با افت سیگنال در انتقال تصاویر از دوربین های مدار بسته به دستگاه DVR مواجه شده که باعث ایجاد نویز و افت کیفیت تصاویر دوربین های مدار بسته خواهد گردید. بنابراین به این نکته توجه کنید که به همان اندازه که این نوع کابل در کاهش نویز مأثر است، استفاده ی نادرست از آن نتیجه ی عکس می دهد.

  • RG COAXIAL CABLE
  • 96 رشته
  • پی وی سی
  • فوم پلی اتیلن
  • مس 0.7
  • 2 عدد افشان نمره 0.5
مــزایا
مــعایب