دوربین های AHD مدل NE11 M F37

290,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دوربین مداربسته AHD مکسل مدل پاندایی

دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل مکسل مدل پاندایی از لنز 3.6 مگاپیکسلی بهره می برد و به برد XM اصل مجهز شده است. این دوربین دارای قابلیت دید در شب با برد 30 متر بوده و ضد آب و گرد و غبار می باشد، بنابراین می توان از آن در محیط‌های داخلی و خارجی استفاده نمود. جنس بدنه‌ی دوربین مداربسته پاندایی از فلز است، از این رو در مقابل ضربه نیز مقاوم می باشد. انتقال اطلاعات در این دوربین نیز مانند سایر دوربین‌های مداربسته AHD، به شکل آنالوگ بوده و به نوع کدگذاری در آن‌ها به شکلی است که می توان اطلاعات بیشتر را منتقل کرد و تصاویری با رزولوشن بالا دریافت نمود. این محصول دارای یک سال گارانتی فراگستر الکترونیک می باشد

دوربین مداربسته ضد آب مکسل مدل پاندایی

دوربین مداربسته مکسل مدل پاندایی دارای وضوح تصویری 2 مگاپیکسل بوده و قادر به ارائه‌ی تصاویری با کیفیت عالی می باشد. این دوربین از لنز 3.6 مگاپیکسلی بهره می برد و دارای قابلیت دید در شب با برد 30 متر است. برد به کار رفته در این دوربین AHD، برد XM اصل و جنس بدنه‌ی آن از فلز می باشد. دوربین مداربسته پاندایی نیز مانند سایر محصولات مکسل، ضد آب (Water Proof) است، از این رو برای نصب در محیط‌های بیرونی که از شرایط جوی مناسبی برخوردار نیستند، گزینه‌ی مناسبی می باشد. 

اساس کار دوربین مداربسته AHD مدل بولت پاندایی

تکنولوژی AHD داده‌ها و اطلاعات را به صورت آنالوگ منتقل می کند اما نوع کدگذاری در این تکنولوژی به گونه ای است که امکان انتقال اطلاعات بیشتر و ارائه‌ی تصاویر با وضوح تصویری بالاتر را فراهم می نماید. کدگذاری در دوربین‌های مداربسته AHD به وسیله جیپ AHD TX انجام می گیرد. وظیفه‌ی این چیپ دریافت اطلاعات دیجیتال از دوربین مداربسته و کدگذاری آن‌ها به شکل AHD می باشد. در دستگاه ضبط کننده DVR نیز چیپ AHD RX، اطلاعات کدگذاری شده را می گیرد و مجددا به صورت دیجیتال ضبط می کند.

قیمت دوربین مدار بسته ahd
قیمت دوربین مدار بسته خانگی
قیمت دوربین مدار بسته ارزان
دوربین مدار بسته دیجی کالا
قیمت دوربین مدار بسته دید در شب
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
پکیج دوربین مدار بسته ارزان
قیمت دوربین مدار بسته بیسیم

  • دوربین مداربسته AHD
  • پاندایی
  • مکسل
  • 30 متر
  • 3.6 مگاپیکسل
  • 2 مگاپیکسل
  • 85 درجه
  • فلزی
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: