خرید دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IR

موجود / تماس بگیرید

دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IR

خرید دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IR

دوربین مداربسته DS-2CE16D0T-IR هایک ویژن دارای وضوح تصویری 2 مگاپیکسل بوده و قادر به ارائه ی تصاویری با کیفیت بسیار خوب می باشد. این دوربین مینی بولت، ضد آب و گرد و غبار است و نسبت به قیمت ارزانش، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد. دید در شب این دوربین نسبتا پایین بوده و جهت نصب در محیط های بزرگ مناسب نیست اما برای محیط های کوچک بیرونی مانند حیاط ساختمان، انتخاب مناسبی محسوب می شود. دوربین مداربسته DS-2CE16D0T-IR هایک ویژن به لنز ثابت با فاصله های کانونی 2.8، 3.6 و 6 میلی‌متر مجهز شده و جنس بدنه ی آن از فلز است.

هایک ویژن 

شرکت هایک ویژن یکی از بزرگترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده ی تجهیزات نظارت تصویری به خصوص دوربین های مداربسته تحت شبکه و آی پی بوده و از افراد خلاق و متخصص در طراحی و ساخت محصولات خود استفاده می کند، به همین دلیل در دسته ی شرکت های پیشگام و نوآور قرار می گیرد. این شرکت بروز ترین سیستم های مداربسته را جهت پاسخگویی به نیاز های اقشار مختلف ارائه می دهد و به سرعت در حال پیشرفت و فراگیر شدن در جهان می باشد. دوربین مداربسته مینی بولت DS-2CE16D0T-IR نیز یکی از محصولات کمپانی هایک ویژن بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است.

استاندارد فیزیکی دوربین مداربسته DS-2CE16D0T-IR هایک ویژن

دوربین مداربسته DS-2CE16D0T-IR به دلیل پشتیبانی از استاندارد IP66 (میزان مقاومت بدنه ی دوربین مداربسته)، ضد آب و گرد و غبار می باشد، بنابراین برای نصب در محیط های بیرونی نیز کاربرد دارد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که مقاوم بودن در برابر آب به این معنی نیست که می توان دوربین را به طور کامل در آب فرو برد، استاندارد IP66 تنها در شرایط جوی نا مناسب کاربرد دارد.

فاصله کانونی 

در حالت عمومی فاصله ی کانونی دوربین مداربسته DS-2CE16D0T-IR هایک ویژن، 3.6 میلی متر است که زاویه ی دید 85 درجه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. این دوربین مینی بولت دارای فاصله های کانونی 2.8 میلی متر (زاویه ی دید 110 درجه) و 6 میلی متر (50 درجه) نیز می باشد، اما در کشور ایران تنها با لنز 2.8 میلی متری ارائه شده است.

  • DS-2CE16D0T-IR
  • هایک ویژن
  • IP66
  • 20 متر
  • ثابت – 2.8، 3.6 و 6 میلی‌متر
  • 2 مگاپیکسل
  • فلزی
مــزایا
مــعایب